Celebrity encounters

Excuse me while I sit here obsessing about Gary Oldman

20. prosince 2017 v 11:42 | Veronika

Skoro rok od doby, co jsem Garyho potkala poprvé. A teď znovu na Bifa awards. Jeho security guard je dickhead, ale i tak Gary je zlatej a podepisuje se všem <3

Damn Soho, back at it again

18. prosince 2016 v 19:21 | Veronika
Věděla jsem, že v momentě kdy mi sem přijede kamrádka tak zas bude můj život o něco zábavnější :D

Takže jsem za poslední dva týdny potkala fakt hodně celebrit.

Konečně Gary Oldman!!! Ani se mi tomu nechce věřit. Nečekala jsem, že je tak milej. Spousta takto známých herců jsou hrozný 'divy' ale on se všem ochotně podepsal a vyfotil. Zlatej člověk.


It's like an addiction

4. června 2016 v 10:08 | Veronika
Uz ani nevim, co jsem postovala naposledy. Nemám vubec zadny volný cas, připadá mi, ze mam dvě zaměstnáni :D ale nestezuju si. Prakticky každý den běhám s kamoskama po Londyne a doufáme, že narazíme na nějaké herce. Nebo čekáme u nějakého hotelu XD


Stephen Amell, aneb jak nejít na con a ušetřit asi 250£ za to ho potkat a vyfotit se s nim :D

Month of travelling begins!

9. května 2016 v 21:04 | Veronika
Zas toho mám moc a netrávím žadný čas doma, pak se divte, že nepíšu články :D

Skoro každý víkend v květnu budu na nějakém conu/sjezdu/festivalu/whatever s herci. Jeden byl ted v Birminghamu s herci ze Supernatural, další je kolem 20. v Římě, taky herci ze Supernatural a poslední víkend je v Paříži s herci z Vampire diaries.
Dobře mi tak, že jsem bez peněz.

Ale užila jsem si to. Taky jsem potkala spoustu herců po Londýně jen tak mimo, jen mě mrzí, že jsem nešla na Bafta tv awards, protože jsem byla v tom Birminghamu :/ no příště.

Asi nebudu psát vyloženě report, bylo by to zdlouhavé.

Celý minulý týden se něco dělo, ale já byla moc líná na to někam chodit XD Úplnou náhodou jsem zjistila na poslední chvíli, že Tom Hiddleston je v BBC.

London makes me so busy

30. dubna 2016 v 12:44 | Veronika
Omlouvám se, že nepíšu, jsem hrozně zaneprázdněná :D Celý tenhle týden jsem se vracela domů z práce hrozně pozdě, protože jsem pořád lítala za herci :D

Nechci vás unudit k smrti kecama kolem, takže stručně.

Neděle
Člověk je ve správný čas na správném místě a pak dostává hejty, protože potkal Downeyho :D Fotit se nechtěl, tak mám aspon tohle, plus nějaký videa.

"Matthew, where are you?" Omg there he is!

24. dubna 2016 v 0:05 | Veronika
Dneska opravdu zajímavý den. Spolubydlící me vzbudila v sedm, dekuju pěkně, tak jsem cely den unavená, ale nakonec jsem se vyhrabala z postele a kolem jedné jsem uz byla u jednoho hotelu, kde by měli zůstávat herci kvůli premieře Captain America Civil war.
Tam jsem potkala kamarádky a pak se šlo k jinému hotelu. Celkem nuda.

Pak se k nám přidala jeste jedna kamarádka a s tou jsme byly domluvené, ze půjdeme na Shakesperavskou výpravu #thecompletewalk.

 
 

Reklama