Prosinec 2016

Damn Soho, back at it again

18. prosince 2016 v 19:21 | Veronika |  Celebrity encounters
Věděla jsem, že v momentě kdy mi sem přijede kamrádka tak zas bude můj život o něco zábavnější :D

Takže jsem za poslední dva týdny potkala fakt hodně celebrit.

Konečně Gary Oldman!!! Ani se mi tomu nechce věřit. Nečekala jsem, že je tak milej. Spousta takto známých herců jsou hrozný 'divy' ale on se všem ochotně podepsal a vyfotil. Zlatej člověk.Look up here, I'm in heaven

1. prosince 2016 v 0:17 | Veronika |  diary
Vcera jsem byla na muzikálu Davida Bowieho, Lazarus. Konečně.
Bylo to nadherne. Dech beroucí. Emotivní. Michael C Hall je úžasný herec a zpěvák, clovek by nevěřil, že Dexter tak úžasně zpívá XD a ta mladá herečka mela úplně božský hlas. neuveritelné na 15 letou slečnu.

Rozhodne se na to pujdu podívat jěste jednou.


Fotka z dřívějška, když jsem se stala úplně obsessed Davidem Bowiem :D

A taky jsem si musela nakoupit snad všechen ten úžasný merch ❤️ Ta brožura je hotové umění. Plné krásných fotek s dokonale zpracované.

Dnes jsem se šla podívat na byt. Chci se přestěhovat někam kde to bude působit jako domov. Tohle bylo dokonalé a hned bych se nastehovala ale je tu plno důvodu proc nemůžu. A ten hlavni je, ze je to dost daleko od centra :/ nebudu jezdit každy den do prace hodinu.. achjo.

kdyz jsem odcházela kamarádka mi volá at okamzite projdu k Harry Potter divadlu. Bryan Fuller je tam! (writer Hannibal seriálu). Samozrejme jsme ho nepotkaly. Ale zítra rano děla nejale q&a. Takže do prace volám, že jsem nemocná a proste jdu XD

Toť pro dnešek vše :)