Where to start

25. října 2016 v 12:02 | Veronika |  diary
Je úterý, sedím doma, protože mám zrovna den volna. V pozadí poslouchám/sleduju Hannah Montanu. Hrozně se nudím :D
Ale na druhou stranu odpočívám, protože jsem tu měla kamarádku asi měsíc a každej den jsme byly venku. Moje nohy jsou dead.

Ani nevím, co říct. V červnu, červnenci a pak v srpnu mi odjely nejlepší kamarádky, s kterými jsem byla neustále venku a lovila celebrity. Ještě tu mám dvě, ale neustále pracují a není to ono :/ Nechodíme ven každý den. No upřímně je zima a všechny jsme stejně unavené, ale i tak.

V práci se to dá. Už nemám tolik problému s mojí kitchen manažerkou. Máme spoustu nových lidí, staří odešli, není to ono :/ Ale máme jednoho cute kluka z Manchesteru <3 A taky už nekrájím rybu. (dělám v sushi restauraci). Což mě přivádí k tomu, že v naší společnosti je soutěž o nejlepšího fish cuttera (ten kdo nejlépe umí krájet rybu). První kolo mám za sebou a jsem nelepší v oblasti. Zítra je druhé kolo a v pátek finále. Tak uvidíme. První cena je víkend v New Yorku pro dva, ale paradoxně chci druhé místo, což je 1000 liber :D

Další novinka, přestěhovala jsem se. Už nebydlím se svojí nejlepší kamarádkou, s kteoru jsem sem přijela. Nějak nám to "neklapalo" poslední dobou, sotva jsme mluvily, no a ted dva měsíce jsme se ani neviděly. Citím se z toho blbě, ale připadalo mi, že ani ani nemáme nic společného, vždycky jsme byly každá úplně jiná, ale pak to začlo být ještě víc jiné.
Nevermind.
Dům, kde ted bydlím je upřímně hroznej, a drahej. Než jsem se přestěhovala, tak jsem si těch detailů nevšimla, ale spoustu věcí tu nefunguje a všude je špína. A nájem je šílenej, jako všude jinde. Teď přes víkend jsem si aspon vyzdobila zdi vystřižkama z novin :D


I miss them so much T__T
trošku větší účet XD ale miluju to místo, soho is home <3
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama