Květen 2016

Buongiorno Roma

20. května 2016 v 2:15 | Veronika |  diary
Muj blog asi nikdy nebude pravidelný XD nevadi no.

Prave jsem doletěla do Říma. Je mi šíleně blbě, uz jen cestu na letiste jsem malém nezvládla. Nevim co se dneska děje, nikdy mi zle nebývá. Plus autobus mel skoro dvě hodiny zpoždění. Pak letadlo pres hodinu. Ale tak jsem tu.

Uz od vcerejska se vsechno kazi. Mam z toho nejakej blbej pocit, mela jsem zůstat v Londyne :D
Vcera, čekám u hotelu pres dvě hodiny v nadeji, ze potkám Matta Bomera nebo Russela Crowa, misto toho potkám Mariah Carey, a kvuli pitomým dealerům nemám ani fotku. Ne ze bych o ni az tak stala, ale kdyz uz tam byla... Šla jsem teda dom si sbalit do Říma. Pak mi kamoska napíše ze pul hodnu po tom co jsem odešla potkala Russela :/ a další kamoska u jinyho hotelu Pedra Pascala!! Na nej čekám uz tak dlouho! :'(( achjo moje problémy XD

Pak se mi rozbije kabel k iphonu, jdu do apple storu ho vyměnit a tam mi řeknou ze uz neni v záRuce. Fakt super. Přijdu dom, nemám klíče, pokoj zamčenej! Spolubydlící ho zamkla (Fuuuuck). Ja mam spoustu veci na práci, sbalit si a tak a zbytecne sedím v kuchyni jak debil, mobil vybitej, tak čtu knížku.

Az konečně doleze dom, tak si nachystam veci, a zjistím ze se mi porazila i nabíječka od notebooku!!! Neuvěřitelný! Nebo je po notebooku... Jdu spat az v jedenáct. Bozi. Vstávám v pet a jdu do prace. Jak za trest tohle. Neco mi rika ze jsem nemela jezdit do Říma XD

A jelikož jsem priletěla v jednu ráno a nemám hotel tak trávim celou noc sama na letišti a čekám na kamarádky az přiletí v osm ráno.

54% baterky ipad, 7% iPhone, 62% druhy telefon

wish me luck

A jo důvod proc jsem v Římě? Supernatutak con, ano zas.


Nekdy se musim podívat i do města a ne jen na letiste. Řím je tak krásné město.

Month of travelling begins!

9. května 2016 v 21:04 | Veronika |  Celebrity encounters
Zas toho mám moc a netrávím žadný čas doma, pak se divte, že nepíšu články :D

Skoro každý víkend v květnu budu na nějakém conu/sjezdu/festivalu/whatever s herci. Jeden byl ted v Birminghamu s herci ze Supernatural, další je kolem 20. v Římě, taky herci ze Supernatural a poslední víkend je v Paříži s herci z Vampire diaries.
Dobře mi tak, že jsem bez peněz.

Ale užila jsem si to. Taky jsem potkala spoustu herců po Londýně jen tak mimo, jen mě mrzí, že jsem nešla na Bafta tv awards, protože jsem byla v tom Birminghamu :/ no příště.

Asi nebudu psát vyloženě report, bylo by to zdlouhavé.

Celý minulý týden se něco dělo, ale já byla moc líná na to někam chodit XD Úplnou náhodou jsem zjistila na poslední chvíli, že Tom Hiddleston je v BBC.