Duben 2016

London makes me so busy

30. dubna 2016 v 12:44 | Veronika |  Celebrity encounters
Omlouvám se, že nepíšu, jsem hrozně zaneprázdněná :D Celý tenhle týden jsem se vracela domů z práce hrozně pozdě, protože jsem pořád lítala za herci :D

Nechci vás unudit k smrti kecama kolem, takže stručně.

Neděle
Člověk je ve správný čas na správném místě a pak dostává hejty, protože potkal Downeyho :D Fotit se nechtěl, tak mám aspon tohle, plus nějaký videa.


"Matthew, where are you?" Omg there he is!

24. dubna 2016 v 0:05 | Veronika |  Celebrity encounters
Dneska opravdu zajímavý den. Spolubydlící me vzbudila v sedm, dekuju pěkně, tak jsem cely den unavená, ale nakonec jsem se vyhrabala z postele a kolem jedné jsem uz byla u jednoho hotelu, kde by měli zůstávat herci kvůli premieře Captain America Civil war.
Tam jsem potkala kamarádky a pak se šlo k jinému hotelu. Celkem nuda.

Pak se k nám přidala jeste jedna kamarádka a s tou jsme byly domluvené, ze půjdeme na Shakesperavskou výpravu #thecompletewalk.


Where to begin

21. dubna 2016 v 18:05 | Veronika |  diary
Vubec nevim, kde začít :D

Po třech měsících loni v létě, co jsem byla doma v ČR, jsem se přestěhovala zpět do Londyna, tentokrat s kamarádkou. Bydlíme spolu v 'share house'. Neni to žádná sláva ale jinak to snad nejde pokud nechcete dávat asi 80% své výplaty na nájem :D

Pracuju v centru Londyna, v Mayfair, takže dost draha cast Londyna :D A pracuju v itsu, což je řetězec sushi restaurací, a bohužel jsem věčně zalezlá v kuchyni a krajím rybu XD Je to peklo, budu se snažit domluvit nejak s manažerskou jestli nemuzu dělat neco jinyho.

No a kdyz nejsem v práci, tak věčně lítám za hercema :D ano stale me to nepustilo. Navíc tu teď mam daleko vic kamarádů, takže aspon nemusíme všude sama :)

myslim, ze tímhle jsem snad trochu zodpovedela nějaké všeobecné otázky a dal uz budu psát nejak normálně o aktuálnějších věcech :D


S mými úžasnými přáteli :)

Pridala bych i nějaké fotky z okoli Londyna a tak, ale bude trvat věcnost nez je vsechny nahraju :D nejsem u svého počítače. Tak pokud byste se chtěli podívat tak dejte vedet :)

Btw, zitra odpoledne letim zpět do Londyna!

Comeback?

18. dubna 2016 v 13:18 | Veronika |  diary
Zdravím všechny zbloudilé duše:D (shit, nějakmi neunguje mezerník)

Tak jsem na týden zavítalado ČR. Ano,stále žiju v Londýně, už díky bohu ne jako aupair. Dělám v sushi restauraci, práce mě nebaví, alemůže být hůř :D O tom třeba jindy.

V sobotu jsem přiletěla neohlášeně domů,všichni z toho měli šílený šok XD Oznámila jsem to totiž jen sestře:D Je hrozně zvláštníse vrátit domů po asi 4 měsících. Všechno je tak hrozně... "familiar" (a taky úplně zapomínám mluvit česky,na nádraží:"Excuse me, can I ask you someth--- sorry, Dobrý den..."), takový ten pocit,jakoby jste nikdy neodjeli. Jakobych se ráno vzbudila vmém pokojia šla do koupelny, jakobych to dělala každý den po dobu těch uplynulých 4 měsíců.
Je to zvláštní, chybí mi pohodlí domova, ale za zážitky v Londýně to nikdy nevyměním.
Konec sentimentu.

Tak jsem pročítala různé komentáře tady na blogu a najdou se lidi, kterým můj blog chybí. Docela ráda bych zase psala, vrámci možností a času...heh.
Tak se jen tak do vzduchu zeptám, jestli by byl zájem o moje "dobrozdružství" z Londýna...? Daily struggles at work or red carpet events? both?
Dejte vědět, budu ráda:)

Veronika

(Ten nefunkční mezerník měfakt štve)