Reports | BAFTA awards 2015

13. února 2015 v 15:27 | Veronika |  Reports
Tak konečně přináším report z Bafty z neděle. Jsem ráda, že někteří jste se na něj fakt těšili, aspoň vím, že to nepíšu jen pro sebe :)

Kdy: 8.2.2015 (neděle)
Kde: Royal Opera House, Covent Garden, Londýn, UK
Kdo: Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, James McAvoy, Martin Freeman, Natalie Dormer, Hayley Atwell, Chris Evans, Mark Ruffalo, Reese Witherspoon, David Beckham, Keira Knightley, Edward Norton, Amanda Abbington, Stephen Fry, Julie Walters, Stephen Hawking, Stephen Moffat, Andrew Scott, Imelda Stauton, Ralph Fiennes, Henry Cavill, Eddie Redmayne, Sam Claflin, Julliane Moore, Rosamund Pike, Cuba Gooding jr, Tom Cruise... (official bafta list)
Doba čekání: 1+4 hodiny (pátek), 12 hodin (sobota), 6 hodin (neděle)P L Á N Y
Bylo mi jasné, že na takovou velkou událost budu muset kempovat přes noc, abych měla dobré místo. Vůbec se mi nechtělo, na začátku týdne byla šílená zima, já nemohla sehnat spacák a skoro jsem to vzdala. Nakonec mi kamarádka půjčila její spacák a já se teda rozhodla, že tu jednu noc tam přežiju. Ještěže nám rozdávali náramky s čísli o den dřív a my pak mohli vypadnout domů se vyspat.

Č E K Á N Í ♥ V ♥ PÁTEK \ SOBOTU
Přijela jsem na místo v pátek cca 11:30, bylo tam už několik lidí, baritéry a všechno možné už skoro celé postavené. Tak jsem si šla vzít číslo, dostala jsem myslím 47. Prý budou kontrolovat ty, co kempují v 22:30, říkám okay, do té doby můžu jít pryč.
Po práci jsem se tam vrátila, mohlo být tak 20:00. Nikde nikdo. Potkala jsem jen dvě Němky, taky vypadaly zmateně. Sekuriťák nám řekl, že sekempovat může od půl jedenácté a že do té doby máme jít pryč. Tak jsme zalezli do Costa café. Tam jsme potkali jednoho chlápka, který taky kempoval a vysvětlil nám co a jak. Prý sekurťáci sebrali náš původní seznam lidí, kde nás bylo 64 a že nám ho nevrátí. Prý zákaz jakýchkoliv seznamů a kempení dřív než je povoleno. (Nechtějí mít na svědomí pokud se někomu něco stane a taky by tam asi dvestě lidí na chodíku celý den zavazelo..., nedivím se). V 22:00 jsme šly zpět na místo. Už tam bylo tak sto lidí. Žádná organizace, úplný znamtek. To je tak když máte zakázáno dělat seznam toho kdo tam byl dřív (někteří už přišli ve čtvrtek, jiní v pátek ráno a jiní v pátek večer a teď se seřaďte do řady, když nemáte důkaz, že jste tam byli...). Nakonec jsme si prostě nějak posedali, sekuriťáci s náma museli mít faktt trpělivost. Málem jsem bya vyhozena nakonec, ale pak jsem se někam do té řady vcucla :D
Kempení začíná. Měla jsem kufr, v něm polštář, svetr, druhou bundu, jídlo, pití a spacák. Díky bohu za ten spacák. Zabalila jsem se do něj a aspoň na mě tolik nefoukalo. Po nějaké době jsem si lehla a snažila se usnout. Myslím, že jsem tak od jedné do dvou do rána spala. Pak šla na záchod a zas usla od tří do čtyř. Dvě hodiny spánku, aspoň něco! Se spánkem mám problém i u sebe v posteli. Zima mi byla, ale ne až tak strašná jak jsem čekala.
Ráno ten čas utíkal fakt pomalu. Chvíli před dvanáctou, kdy měl přijít sekuriťák s náramkama zas byl zmatek. Lidi se dohadovali jestli se mají nebo nemají řadit podle toho původního seznamu, kde nás bylo 64, nebo ne... Tak nakonec jsme se nějak postavili a konečně jsme se dočkali náramků.


Vypadaly super! konečně ne žádné obyčejné, ale dokonce s potiskem :D
Dostala jsem číslo 51. Později jsme zjistili, že prvních 10 bylo ráno novinářům nebo komu a tak jsme měli prakticky o deset čísel niží. (takže 41) yay


(tak to vypadalo zezadu)

Byla jsem happy, že konečně můžu jít domů do tepla a vyspat se.


N E D Ě L E
Přijela jsem zpět chvíli před dvanáctou. Koupila si jídlo v mekáči a stála v řadě. Počasí krásně vyšlo. Svítilo sluníčko a v jednu nás měli pouštět za bariéry. Netušila jsem kam si stoupnout. Následovat dav je nejlepší... Myslím, že jsem nakonec měla docela dobré místo. Ale ono je to hodně o štěstí. Šla jsem na levou stranu, kde bylo víc místa. Škoda, na pravou chodilo víc celebrit, co už. Kdo to mohl vědět, je to fakt o náhodě.
Tak jsme čekali, čekali. Byla jsem tam prakticky sama, ale seznámila jsem se s nějkými lidmi. Postupně se místo na námi dost plnilo. Prý bylo rozdáno přes 700 náramků. Čekala jsem, že nás tam bude víc, ale tím líp. Byla mi hrozná zima na nohy , i když jsem měla dvoje teplé ponožky a zimní boty. S tím se musí počítat. Chvílemi jsem seděla a zemi, pokud bylo místo, záda mě fakt zabijely.
P Ř Í J E Z D ♥ C E L E B R I T
Díky bohu, něco se začalo dít už chvíli po páté. Většinou udílení cen začíná tak v šest. Ale tohle byla fakt velká událost, asi by to nestihli :D Ceremonie uvnitř měla začít myslím v sedm nebo půl osmé. Kamarádka Amanda měla lístek dovnitř, blázen, stálo to 1200 liber!! šílený. Ale tak ona si to může dovolit :D (jen tak mimochodem, dostala nějakou dárkovou taštičku s nějakými drobnostmi, co jsem viděla tak tam byla řasenka Lancome a nějaký další make up.., pak byla na after party a bavila se s nějakými slavnými lidmi, potřásla si s nimi rukou a prý ji Mark Ruffalo objal :D aww)

Mezi prvními přijela úžasná Hayley Atwell (Captain America, Agent Carter), tu už jsem sie viděla a mám s ní fotku, ale neměla jsem podpis. Tak tentokrát ho mám a ještě jedna fotka neuškodí :D (i když tam vypadám hrozně XD)
Po chvíli jsem si všimla Andrewa Scotta (Sherlock), ten ani nebyl na seznamu, ale byla jsem ráda, že tam je. Chtěla jen konečně pořádnou fotku. No co myslíte, on mi to snad dělá schválně :D Mi utekl od foťáku a pak mi tam strčil ruku. Díky Andrew :D Ale přece něco mám, lepší než posledně XD


Pak byl kousek ode mě Sam Claflin (Hunger games), tak metr ode mě! A pokračoval s podpisy na levo místo aby šel na pravo -__- takže opět nemám jeho podpis a fotku leda tak z dálky :D Pořád lepší než nic. No však já ho dostanu na příští premiéře Hunger games!


(ani nemám lepší samotnou jeho fotku :/)

Pak se tam samozřejmě objevilo plno celebrit, co vůbec neznám, tak ty jsem moc nefotila, ani jsem podpisy nebrala. Stejně bych pak nevěděla čí podpis je čí XD

Pak z pravé strany šel nominovaný Eddie Redmayne (Les Miserables, Theory of Everything), jeho asistentka ho odtáhla pryč, ale po nějaké chvíli se vrátil a šel z leva, takže fotku s ním nemám bohužel, ale aspoň podpis :)


(no není cute? :D :3)


Hned po chvilce šel z pravé stranu Mark Ruffalo (Avengers) a já se modlila, aby se nezastavil přede mnou a neodešel jak to mají všichni ve zvyku :D Naštěstí šel kolem mě tak mám podpis a i jsem ho poprosila o fotku, sice mi trochu utekl dál, ale naštěstí věděl že tu fotku chci tak se aspoň natočil do foťáku a bylo to :D vlastně docela pěkná fotka :)
(srsly, Mark, co to je za podpis? :D)

(je fajn, že se mi na iphonu ukazuje v kolik jsem tu fotku vyfotila XD)
Tři minuty po Markovi přišel James McAvoy! (X-men) yay, jsem ho nečekala, nebyl na seznamu.. i když trochu jsem doufala, že tam bude, co by se neukázal, když teď hraje v divadle v Londýně :D

Přecházel z pravé strany, kde byli fanoušci, k nám a šel přímo ke mě, tak jsem mu dala fixu, protože se neměl čím podepisovat :D awww on je tak cute :D(fotku s ním už sice mám, ale proč neudělat další :D)


A hned po Jamesovi jde z prava Henry Cavill (Superman - Man of Steel), sice ho nijak zvlášt neznám a neobdivuju, ale proč se s ním nevyfotit XD
Neměla jsem jeho fotku, jen záložku v novém deníku a jak se mi chtěl podepsat, tak chtěl na opačnou stranu než chci (napravo mám fotky, nalevo podpisy) tak jsem ho musela rychle zastavit a říct mu, že chci podpis na opačnou stranu XD
Po deseti minutách se vedle mě objevil Noel Clarke (Doctor who), ale hned utekl zas pryč, tak žádná fotka, žádný podpis, nevadí :D


Pak jsem si všimla Edwarda Nortona (The Incredible Hulk), nijak zvlášt toho herce neznám, ale podpis jsem si vzala :)Mezitím přicházelo plno celebrit, co byli na seznamu, bohužel hodně z nich se ke mě vůbec nedostalo, šli většinou na pravou stranu, podepsali pár lidí a šli pryč... :/ I přesto, že jsme na ně fakt šíleně volali.
Některé z nich jsem ani nezahlídla, nebo o tom nevím. Třeba Ralpha Fiennese (Harry Potter), Julie Walters (Harry Potter), Toma Cruise... Martina Freemana ani Amandu Abbington jsem taky nezahlídla.

Z těch, co jsem viděla, ale bohužel se ke mě nedostali byla třeba Reese Witherspoon (Legally Blonde), Keira Knighley (už zas! dělá mi to schálně), Julianne Moore (Hannibal, Hunger Games), Cuba Gooding jr (Boat trip, Snow dogs), Rosamund Pike ani David Beckham, s kterým jsem fakt chtěla fotku prostě protože :DD A to už jusem ho viděla podruhé! XD

17:53 se přede mnou objevil Chris Evans (Camptain America), yay! Bohužel se začal podepisovat o metr dál a pokračoval na opačnou stranu, takže se ke mě nedostal, takže žádný podpis ani pořádná fotka :/ Já si ho chytím na Avengers! :D


aneb jak se pokouším vyfotit se s Chrisem :D (já sem prťavá a ty bariéry jsou vysoké, nemůžu se přes ně pořádně natáhnout :/)


Hned po Chrisovi se přede mnou najednou objevil Stephen Moffat!!! (Doctor who, Sherlock) :D nečekala jsem ho tam samozřejmě, tak jsem vzala rychle podpis než zase zmizel :DPo chvilce jsem na druhé straně koberce zahédla Natalii Dormer (Game of Thrones, Hunger Games), tak se ji snažíme přivolat a pak jde rovnou ke mě. Aaaa, já ji miluju, je tak dokonalá! A hrozně milá. Tak jí řeknu, že jí to sluší, ona se mezitím podepisuje a říká mi, že má ráda ten photoshoot - tu fotku, kterou jsem vybrala na podpis. Tak říkám, že já taky. Pak ji poprosím o fotku "of course!" pořád se usmívá, awww :3 Pak jí řeknu, že je skvělá a pokračuje dál.
Po chvilce se kolem mě mihl Benedict Cumberbatch (Sherlock, Hobbit), podepsal se tak dvoum lidem metr ode mě a zmizel, dafuq jako! :D Ne že bych potřebovala podpis, ale nová fotka neuškodí a podpis jsem chtěla vzít nějaké kamarádce :D tak příště, stejně ho vidím furt XDA konečně, muž, na kterého jsem čekala celý večer :D Vždycky přijede poslední, nechápu! :D Tom Hiddleston (Thor, Avengers).
Podepisoval se lidem na pravé straně koberce a pak přecházel na naši stranu, volali jsme na něj celou dobu jak šílení :D A pak šel přímo ke mě! *-* Ještě přímo na mě kouká :3


Tak ho poprosím o fotku a on, že "To je ten nejoriginlnější nápad, co jsem dnes slyšel" :DD Tak nastavuju mobil, že to vyfotím a on mi ho vezme z ruky a udělá fotku :3 fakt se povedla, jak může být tak fotogenickej! :D A taky konečně už mám podpis v deníku od něj. Byla jsem tak mimo, že jsem mu akorát poděkovala, ale nepopřála jsem mu vše nejlepší k narozeninám, a chtěla jsem se ho zeptat jestli další neděli bude na Whatsonstage awards. Myslím, že můžu být ráda, že jsem neomdlela :D Ale štěstím jsem se skoro rozbrečela.


(fotku už ste sice viděli, ale nevadí! :D)
On s fanoušky strávil snad nejvíc času, obešel snad úplně všechny, žádný celebrity už nebyli kolem, jen on pořád se fotil a podepisoval :D Je zlatej. Tak jsem ho celou dobu sledovala.

K O N E C ♥ A ♥ C E S T A ♥ D O M Ů
Tom byl prakticky poslední kdo tam ještě chodil kolem, pak už žádné celebrity nepřijeli. Kromě Cuby Goodinga jr., přijel na poslední chvíli, podepsal se dvěma lidem a hned šel pryč. Ještě chvíli jsme tam stáli a čekali než všechny celebrity zajdou do Royal Opera House a pak jsme se sebrali a šli. Rozloučila jsem se s lidmi a okamžitě postovala fotky na facebook, instagram a tumblr :D
Zajímavé, že vždycky mám najednou tolik novch followerů XD na tumblru přes 20, na insta taky zhruba. A fotka s Tomem má na tumblru přes 500 notes, yay! :D sem famous!

Musím říct, že velice úspěšný večer. Srovnatelný s Olivier awards, ne-li lepší. :)

(ten článek jsem psala skoro tři hodiny!!!)
 


Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano :) 82.1% (23)
něco mezi 7.1% (2)
Ne 10.7% (3)

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 13. února 2015 v 17:18 | Reagovat

Pokaždé si říkám, že bych na tohle neměla jak nervy, tak trpělivost a vlastně nejspíš ani tu odvahu, ale stejně se to moc hezky čte ... a fotky s Nat a Tomem jsou stejnak nejlepší! ^^

2 Baalberith Baalberith | Web | 14. února 2015 v 0:04 | Reagovat

aww to muselo být naprosto úžasný :D sice v té zimě celkem morbidní ale úžasný :D
ta fotka s Tomem je tak luxusní ! :3333

3 kelly145 kelly145 | Web | 14. února 2015 v 9:40 | Reagovat

Och ja milujem tieto tvoje fotky :D a zážitky a proste aaaaa :D :D Natalii Dormer Milujem! Je dokonalá :) veľmi krásna ! Je zaujímavé že tí ľudia čo ich vidíme v tv fakt exitujú že :D

4 Ranly Ranly | Web | 14. února 2015 v 13:15 | Reagovat

Bože ty se máš! obrovská závist :3 doufá mže se mi to taky jednou poštěstí :D Fakt boží O:)

5 lila lila | Web | 15. února 2015 v 10:04 | Reagovat

Já tyhle články miluju. Obdivuju tvoji trpělivost. Všude ti to hrozně sluší a ta fotka s Tomem je boží.

6 Anette Anette | Web | 15. února 2015 v 12:31 | Reagovat

to muselo být skvělé, moc ti to závidím :) sice byla zima, ale i tak to určitě stálo za to :) fotky jsou nádherné, s tomem ti to moc sluší :)

7 Infinity Infinity | Web | 15. února 2015 v 13:11 | Reagovat

Takovéhle zážitky bych taky chtěla. Opravdu úžasný report. :-)

8 Mais Mais | Web | 15. února 2015 v 14:10 | Reagovat

Ta fotka je božská, hrozně ti to sluší :D Je vidět, jak záříš *-* (Kdo by nezářil) Ani se nedivím, že jsi nevěděla, co říct (/nemohla mluvit), to musela být síla :D Obdivuju tvoje nervy :D

9 AdellKott AdellKott | Web | 16. února 2015 v 18:05 | Reagovat

no wow! atk to je fakt hodně hustý!!:)

10 deny-paradise deny-paradise | Web | 16. února 2015 v 18:32 | Reagovat

:D Píšu ti to pokaždý, ale fakt zavidím. Ty seš snad na každý premieřé, akci a takových těch věcech, kde je hrozně moc slavných lidí :D Já jsem tady v čechách a podpis mám snad z dětství jen od Ewy Farny :D (ok, možná i od někoho dalšího :D) A ty setady fotíš s takovýma špičkama -,- :D Už se těším až napíšeš další report :D

11 cincina cincina | Web | 16. února 2015 v 22:57 | Reagovat

Teda obdivuju, že si tam kempovala:D Jde vidět, že máš fakt odvahu:D
Tyjo:D Tys ten článek psala fakt dlouho:D
Závidím ti fotku s Markem R. - MILUJU HO ♥ Je hrozně sexyyyy.
A k té fotce s tím Tomem... to už jsem ti psala, že je úplně cute, ale musím ještě jednou:D Ta se vážně povedla!:) Pěkný páreček :3 :D

12 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 17. února 2015 v 9:09 | Reagovat

Tá fotka s Hiddlestonom je úplne úžasná. Bol zlatý :3 :3
Článok som si opäť užila a teším sa keď napíšeš nejaký ďalší.
Škoda, že niektorí herci sa u vás nepristavili, ale nabudúce to snáď vyjde ;)

13 alexysz alexysz | Web | 17. února 2015 v 14:16 | Reagovat

Seriously Ruffalo? dafuq je toto za podpis? :D Ale snaha sa cení, aspoň je originál a možno sa bude dať ľahko sfalšovať.

Veľmi krásne fotky, hlavne s Tomom, ako ja ti závidím! A kedy je premiéra Avengerov nejak v EU? Nemá byť niekde v Nemecku alebo tak? Ak máš nejaké informácie, pretože ja som vedľa ako tá jedla s týmto :D

Absolútne mrte fotografie, hlavne ten Chris Evans, Tom, James aj minule si pamätám že nemal fixu, vzal si ju od niekoho a potom ten dotyčný, že či mu fixu vráti, tak potom vrátil a utekal ďalej :D Musel to byť zážitok. Seriózne, niekedy by som chcel zájsť na niečo podobné, no je to vo hviezdach. Keby mi tí Avengeri vyšli nejak, to by bolo super. Ak boli a prešvihol som ich, šľak to nevedel trafiť :DDDD

14 Marča Marča | Web | 18. února 2015 v 18:30 | Reagovat

Sam Claflin ♥ awww,já bych se na něho vrhla :DD

15 the lizz. the lizz. | Web | 18. února 2015 v 18:30 | Reagovat

ááááááááááááá,tolik celebrit, ty se tak máš!!! :D a strašně ti to na všech fotkách sluší.)

16 Vivi Vivi | Web | 18. února 2015 v 20:58 | Reagovat

Nooo neviem neviem či by som sa nato dala. Síce to musí byť super zážitoka ale prespávať na takej zime kvoli miestu och ty musíš byť teda poriadna fanušička. Ale čo si tu budem enahovárať, závidim ti:O Máš skvelý život a v Londýne sa stretnuť s tolkými skvelými ludmi, čo viac by som si mohla priať:)
Inak na jednej fotke vyzerá jedna žena uplne ako ty až som si myslela že si sa medzi nich na koberec za bariéry nejako dostala:D

17 Mais Mais | Web | 19. února 2015 v 16:09 | Reagovat

Rozhodně nemáš za co děkovat :) Já jsem ráda, že lidé jako ty existují, když čtu tvůj blog, mám z toho hroznou radost ;) A doufám, že ti nevadí, že jsem si tě přidala, aniž bych se ptala ;) :D

Situace na východě i na západě je nahnutá, vlastně pořád... války ve světě nepřestaly a většinou jde o střet stále těch samých ideologiíí jen s jinými jmény. My 'šťastnější' to někdy pociťujeme méně, jindy více a teď je to na chvíli zase velký strašák  i pro nás. Jednou se to bude muset holt vyřešit nějak rázně... a to mě tak trochu děsí.

Co se Lokiho týká, projela jsem několik (tisíce) fanartů a ze všech, které se mi líbily, jsem si něco vypůjčila. Nejsem člověk, který by tvrdil, že všechno vymyslel sám a je úplně originální (to ani nejde), ale když kreslím fan, snažím se po paměti (proto to dopadá často katastrofálně) Ale myslím, že vím který obrázek myslíš. Myslím, že to byl akvarel trochu z podhledu, ne?:D

(Jinak inspirace hledám na pinterestu, nechala jsem tam duši :D)

18 Mais Mais | Web | 19. února 2015 v 18:18 | Reagovat

Jo, to je ten obrázek! A v perfektní kvalitě! :D Myslím, že si ho uložím taky :D Akorát teda v porovnání s tím mým je to.. ehm, trochu vyšší liga :D Je to spíš přímo na Hiddlese :D

Já jsem na rozhlížení měla aspoň volnou neděli a ty máš pořád práci ;) Jsem moc ráda, že tě potěšili moje komentáře, budu ráda, když se ti i u mě něco zalíbí, ale rozhodně se netrap tím, že na to nemáš čas ;) :D

Myslím, že všichni budeme moc rádi, když nám napíšeš něco ze života :D Je to v mnoha případech tak pěkně 'nakopávající' :D

19 Iris Iris | E-mail | Web | 21. února 2015 v 15:45 | Reagovat

gratuluji, to se moc lidem nepoštěstí :-)
ta fotka, jak ti ten mobil vzal z ruky, je skvělá

20 cincina cincina | Web | 21. února 2015 v 19:00 | Reagovat

Jsem ráda, že se ti trefuju do vkusu svými filmíky:D

21 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 22. února 2015 v 10:03 | Reagovat

Být tam takhle přes noc? to nevím zda bych zvládla :D Já bych rozhodně zmrzla, to vím už teď. Takový zmatky, který se tam vyskytly, za to bych je střílela. Mě to dokáže vynervovat :D
Bože!! Tolik fotek, podpisů a toho všeho, no holka já ti fakt závidím!! Cooo, z Hunger Games .. já chci taky! Takový fešák, no tyjo, to ti fakt závidím!
Ale toho herce, jak si s ním chtěla fotku, ale on ti utekl, ale kouknul se, tak to ti taky závidím, jelikož ten mi přijde jako obrovský sympaťák :D Grrrr!! :D
Natalii Dorme vypadá opravdu skvěle a podle popisku skvělá i je! :)
Benedict Cumberbatch - znám z filmu "Kód Enigmy". Opravdu skvělý film! Holka, ty mě štveš! Já tu pukám závistí :D
Sakra, ten Tom je ale fešák :3 A teda, ta fotka je fakt pěkná, tobě to sluší všude a musím říct, že to vyfotil parádně. Já bych sebou sekla už z toho důvodu, že s ním mám fotku a že držel můj mobil v ruce :DD
Musím říct, že jsi taková celebrita i ty, když máš tolik fotek s celebritami a tolik podpisů. :D

22 Barlie Barlie | Web | 24. února 2015 v 23:02 | Reagovat

Omg cože?! Hej ty se máš! Andrew Scott, Benedict, Moffat, Tom Hiddleston?? Tak jo vážně se ptáš, totálně chápu, že si čekala celou noc! Já bych tam klidně spala týden abych tohle zažila.. OH.
Mimochodem máš skvělej styl na seriály (y) superwholock (y)
Jsem z tvýho blogu váážně nadšená! :)

23 Lů | Web | 27. února 2015 v 18:22 | Reagovat

Tvoje zážitky - to je tak skvělý... hrozně mě baví o tom číst, protože mně to přijde úplně neskutečný. :D Vím, že se v životě nikam takhle nedostanu, takže alespoň pro představu, jak to tam chodí, super. :)
Na mě promluvit nějaká z těhle celebrit a jít ke mně, tak nevím... :D Já bych jim teda nerozuměla, ale ten pocit, neumím si to ani představit. :D
Ale to čekání vždycky... pro mě by to bylo asi utrpení, já jsem hrozně nedočkavý a netrpělivý člověk a mám problém vystát i frontu u kasy v obchodě. :D :D
A ten Tom Hiddleston - to od něj bylo pěkný s tím focením. :)) To bych asi nerozdýchala. :D :D A ta fotka je úplně Top! :))
Moc hezký článek i fotky! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama