Únor 2015

I wonder what you think when you see me

28. února 2015 v 10:34 | Veronika |  photos
Omlouvám se, že nejsem aktivní. Nějak nemám náladu, i když nápadů mám dost.

Co se stalo za posledních 14 dní? Plno věcí.

Říkala jsem vám jen o tom, že jdu do divadla a na udílení cen a tak. Všechno bylo boží :3 ale hrozně krátké, nevím jestli má cenu psát reporty.


(a koupila jsem si náušnice a řetízek)Konečně jsem si koupila letenku zpět domů! yay! 11.5. domů :3 Ale končím už 8.5. a pak jedu do Birminghamu s kamarádkou na Supernatural con (Asylum 14), dneska jsme zjistily, že se nám podařilo objednat fotku s Jensenem Acklesem!! yes!! Tolik lidí ji objednávalo a plno lidí ji nedostalo, my jo! Jsem fakt happy.

image

Nějak mám náladu jet se slunit k moři :D a rodiče jezdí každý rok, tak jsem řekla mamce že chci letos s nima. Taťka nejede, ale jedou sestry, její kluk a moje kamarádka. Joa jedeme do Itálie, šíleně se těším!
Cožmě přivádí k další věci, musím si koupit plavky, protože žádné nemám. 4 roky jsem nikde nebyla. Takže dneska si udělám procházku do centra (pokud nebude pršet) a koupím asi ve Victoria's secret.

A taky musím nějak vypadat, že jo. Začla jsem vážně hodně pít vodu. Vypiju i tři litry denně. Nevím co mě to popadlo, dřív jsem vypila ztěží litr. A taky jsem začla aspoň trochu cvičit. Snad zhubnu :D

Jinak, furt uklízím, furt mě to nebaví a ted je to ještě horší. Host family si pořidili psa, svině malá. Jo, nemám ráda psy. Pořád štěká a nedá pokoj. Kvůli němu nespím, už dřív sem měla problémy se spaním a ted je to ještě horší. Navíc je to práce navíc, uklízet po něm a venčit ho, myslím, že bych měla dostat přidáno. To ej další věc... za minulý týden mi pořád nedali výplatu.. dneska/zítra už si ale o to řeknu, i za tento týden. Fakt už mě serou.


Když mám volno koukám na seriály. Když jsem jela do Southamptonu tak jsem se v buse začala dívat na The 100 a musím říct, fakt super seriál. Ani jsem nevěřila svým očím, když sem viděla 14. díl 2. série, spoilers. (my otp became a canon!) A jinak koukám na Dr. House, už sem skoro na konci, konečně.

A v noci z neděle na pondělí sem byla vzhůru (neměla sem na výběr, čekala jsem na bus a seděla v mekáči) a sledovala online přenos z udíení Oscarů. Možná loni byly o trochu lepší, ale i tak super podívaná :)

Eddie Redmayne si to zasloužil, včera jsem viděla Theory of everything, byl úžasný!


a ještě tu mám fotku s kamarádkou Caroline, když jsme čekaly na Whatsonstage awards (což se nakonec ukázalo jako úplně zbytečné)

Reports | BAFTA awards 2015

13. února 2015 v 15:27 | Veronika |  Reports
Tak konečně přináším report z Bafty z neděle. Jsem ráda, že někteří jste se na něj fakt těšili, aspoň vím, že to nepíšu jen pro sebe :)

Kdy: 8.2.2015 (neděle)
Kde: Royal Opera House, Covent Garden, Londýn, UK
Kdo: Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, James McAvoy, Martin Freeman, Natalie Dormer, Hayley Atwell, Chris Evans, Mark Ruffalo, Reese Witherspoon, David Beckham, Keira Knightley, Edward Norton, Amanda Abbington, Stephen Fry, Julie Walters, Stephen Hawking, Stephen Moffat, Andrew Scott, Imelda Stauton, Ralph Fiennes, Henry Cavill, Eddie Redmayne, Sam Claflin, Julliane Moore, Rosamund Pike, Cuba Gooding jr, Tom Cruise... (official bafta list)
Doba čekání: 1+4 hodiny (pátek), 12 hodin (sobota), 6 hodin (neděle)


Happy birthday

9. února 2015 v 20:23 | Veronika |  diary
Nejsem v poslední době moc aktivní, ale zítra už se na to snad zas vrhnu a obejdu všechny oblíbené blogy :3

jen jsem v rychlosti chtela zmínit, že dnes slaví 34. narozeniny můj milovaný herec Tom Hiddleston. Takže bych mu chtela věnovat aspon tento krátký článek :)

happy birthday Tom!!

Vcera jsme se viděli na Bafta awards a Tom vyfotil tuto úžasnou fotku :3
byla jsem tak mimo že jsem mu ani nepopřála osobně k narozeninám ani jsem se ho nezeptala jestli bude další nedeli na whatsonstage awards :D nevadi XD


btw, budu ráda když mi dáte hlas tady v soutěži :)


Is she dead?

4. února 2015 v 20:51 | Veronika |  diary
Flákám ten blog, já vím.
Zitra oběhnu všechny blogy!
anyways
v neděli je BAFTA! Konečně!
pro ty neznalé z vás, je to něco jako britská verze Oscarů v Americe (kterej je mimochodem 22.2.)
takže se tam sejde největší množství slavných lidí...

z guest listu jsem nadšená, dnes ho konečně zveřejnili! Takže tam nesmím chybět
škoda jen že tu nebude jako loni třeba Jennifer Lawrence, Leonardo di Caprio, Angelina Jolie a Brad Pitt, Cate Blanchett a tak... Ale i tak kupa úžasných lidí!
musim si nechat vyvolat fotky ať mam na podpisy a doplnit si deník


rychlo článek, jdu se dívat na House, adios