Reports | The Hobbit: The Battle of the Five Armies red carpet premiere

14. prosince 2014 v 14:17 | V |  Reports
Přináším report z další premiéry, opět Hobbit. (plase don't kill me :D)
Musím říct, že jsem se bála, že to nedopadne dobře, ale nakonec to snad ani lepší být nemohlo :)

Kdy: 1. prosince 2014 (pondělí)
Kde: Leicester square (Odeon, Empire), London, UK
Kdo: Martin Freeman, Benedict Cumberbatch, Richard Armitage, Orlando Bloom, Lee Pace, Aidan Turner, Luke Evans, Adam Brown, Jed Brothy, Evangeline Lilly, Manu Benett, Peter Jackson, Andy Serkis, James Nesbitt, Billy Boyd, Sylvester McCoy, Ed Sheeran...

trailerP L Á N Y
Ty sahají až do minulého roku. Samozřejmě když jsem byla na premiéře loni, musela jsem i letos. Jen jsem věděla, že letos to bude mnohem víc hardcore... protože fanoušci v UK jsou šílení, navíc je to obrosvký film se slavnými jmény a ještě ke všemu poslední díl trilogie. Což všechno přitáhne hromadu lidí.
Plán byl přijít v sobotu ráno, vzít si číslo a vrátit se až v neděli. Čili netrávit tam noc. V neděli odpoledne dostat náramek s číslem od organizátorů, jít vyzvednout kamarádku a večer jít na udílení cen London Standard Evening Awards.

S O B O T A
ráno
Ráno jsem vstala 5:50, abych stihla do sedmi být na Leicester sq. Měla jsem sraz s kamarádkou, než jsme se našly ona už měla číslo 45, já dostala až 48. Už to se mi zdálo jako vysoké číslo... samozřejmě nebylo, když jsem čekala, že tam bude podobné množství lidí jak na Hunger Games, cca 1500. To jsem se spletla no...
Člověk, který mi dal číslo trval a tom, že tam musím strávit noc (sobota/neděle), že by to nebylo fér vůči lidem, kteří tam zůstanou. No nechtělo se mi, chtěla jsem se vyspat a navíc sem musela hlídat děcka. Souhlasil s tím, že pokud se do půlnoci vrátím tak mě nevyškrtne ze seznamu.
Kamarádka musela do práce, já šla nakupovat vánoční dárky a pak jela domů.

večer/noc
Stihla jsem se tak tak vrátit do té půlnoci. Ale stejně kontrolovali lidi jestli tam opravdu jsou až tak v jednu ráno. Seděla jsem tam s kamarádkama na zemi. Měly jsme spacák, tak jsme seděly na něm a nebyla nám taková zima. Vlastně skoro vůbec nebyla zima. Vzala jsem si s sebou do kufru plno oblečení, ale nebylo potřeba. Jedna kamarádka to pak vzdala, že se chce vyspat a ráno musí do práce.
Já s druhou kamarádkou tam byla celou noc, přidala se k nám ještě nějaká slečna z Brazílie, byla fajn. Pak nějaká parta kluků z Belgie. Hodně cizinců tam bylo, to jsem koukala.

N E D Ě L E
Ani jsme záhadným způsobem nebyly unavené a zima nám taky moc nebyla, ale už jsme chtěly fakt vypadnout. Kolem deváté ráno nám konečně dali staffáci náramky s čísly. Ještě sem se posunula o pět čísel, takže jsem měla nakonec 43!


Potom co jsme dostaly s kamarádkou náramek jsme hned utíkali před London Palladium čekat na Toma Hiddlestona a další, kteří se objevili na London Starndard Evening Awards. Ale o tom jindy. (A ještě vyzvednout kamarádku z ČR)

P O N D Ě L Í
ráno
Konečně se nám dostalo trochu spánku, 9:40 jsme vstávaly. V jedenáct jsme byly opět na Leicester sq. Mohly jsme přijet ještě pozdějš, ale radši dřív než pozdě. V pondělí bylo fakt zima.
Obešly jsme celý Leicester než nám konečně někdo řekl, kde jsou nejnižší čísla. Když jsem to viděla myslela jsem, že mě klepne. Leicester square bylo úplně plný. Tolik lidí jsem snad neviděla. Mohlo tam být nakonec tak 3000 lidí! Zlatý malý premiéry! V tu chvíli jsem byla ráda za svoji 43. Kamarádka z ČR, která přijela až v neděli odpoledne to měla horší. Dostala 935, ale kupodivu měla pořád docela dobbrou druhou řadu. Na selfie s herci to není, ale podpisy má snad ode všech.(stály jsme tak nějak v řadě a koukaly jak staví bariéry, podium a obrazovky)

P Ř E D ♥ Z A Č Á T K E M
Modlila jsem se, aby nás každou chvíli pustili za bariéry, aby se aspoň něco dělo. Ta zima byla hnus. Pustili nás až 14:30, docela pozdě podle mě.
S tou kamarádkou, s kterou jsme trávily noc venku jsme chytly docela dobré místo. Blízko stage. Možná by bylo lepší stát hned v místě kam přijížděly auta, protože herci vystoupili a šli rovnou k nim... ale i tak jsme to měly super.
Zima, zima, zima. Ale přežily jsme to. Lidi stále chodili a chodili, koukla jsem se za sebe a bylo tam dalších snad 6 řad lidí! Vždyť nemohli vůbec vidět ani dostat podpisy.
Těsně před začátkem se opět objevily letušky Novo Zélandské letecké společnosti a rozdávaly dárky. Čepice a nějaká pera. Bohužel jsem nic nedostala :/ Ta čepice by se hodila, byla mi zima na hlavu :D

(aspoň jsme viděly pěkně na podium, které bylo naprosto dokonalé *-*)

P Ř Í J E Z D ♥ C E L E B R I T
Nějak 17:30 už to konečně začlo. Mezi prvními přijel Adam Brown a Jed Brothy. Chvíli po nich Sylvester McCoy. Všichni se hned dali do podepisování.

(Sylvester McCoy)

Postupně přijeli všichni ostatní. Lee Pace, Luke Evans, Richard Armitage, Martin Freeman...(všichni, které jsem napsala v úvodu).
Postupně chodili na pódium dělat rozhovory s moderátorem, nebo se šli vyfotit nebo k novinářům dělat rozhovory. Samozřejmě nezapomněli na fanoušky a co jsem koukala tak se snažili opravdu obejít všechny, když už jsme na ně čekali tak dlouho.


Mezi prvními ke mě přišel Lee Pace. Byla jsem nadšená, že přijel na premiéru, protože loni se neukázal. On celkově moc nikam nejezdí mi přijde. Možná to bylo poprvé a naposled co jsem ho viděla. Byl hrozný zlatíčko, když dělal rozhovory tak na nás mával, že se za chvíli u nás zastaví. Jeho asistentka ho pořád někam popostrkovala. Naštěstí došel, tak mám i podpis a pěknou fotku :3Chvíli po Leem přišel Aidan Turner, který byl naprosto úžasný! Poprosila jsem o foto a nastavila mobil, ale měla jsem tak zmrzlé prsty, že jsem to sotva zvládla zmáčknout :D A tak Aidan chytil mobil z druhé strany a mačkal to tlačítko XD Vyšly z toho dvě super fotky :3 jedna taková nomální a druhá taková vtipná :DNevěděla jsem kam dřív koukat, z každé strany někdo chodil. A nikdy nevíte kdo k vám přijde další. Mám takový deníček na podpisy, kde mám fotky. Tak jsem v tom furt musela listovat, abych našla tu co hledám :D

Mezitím přišlo plno dalších, Martin Freeman a Ian McKellen. Vypadali, že mají naspěch tak jsem se jich ani nestačila zeptat na foto. S Martinem už foto mám, to jsem tak nepotřebovala, ale Ian!! :( Chtěla jsem fotku s Gandalfem :D Třeba jindy.
K podpisu ještě musím doplnit do deníčku fotku :D Ian se podepisoval (nebo spíš se snažil XD) znakem, kterýmse podepiuje Gandalf (runa "G"), proto je to jen takovej čmáranec. U mě se mu to zrovna nepoedlo no :D

Manu Benett taky přišel. U mě se ale zastavil a musel jít dělat rozhovory :/ Podpis mi sice dal ale když jsem se ho chtěla zeptat na fotku tak ho asistentka odtáhla pryč. No mám aleaspoň takovou z dálky.(Taky si musím ještě sehnat foto Manua a přilepit to do deníčku)

Z dálky jsem se vyfotilai s Richardem Armitagem. S tím mám krásnou fotku z loňska, tak jsem nutně nemusela mít další. Hlavně jsem potřebovala podpis. :D
V jednu chvíli přišel i Sylvester McCoy. Zastavil se tak metr od nás a musel jít dělat rozhovory. Ale aby nám udělal radost tak se rozběhl a lidi nastavili ruku a on si se všema plácl jak běžel :D Takovej čipernej děda XD pořád tam pobíhal z místa na místo. Pak se vrátil a dal nám podpisy. Měl s sebou asi vnuka a ten chtěl vidět Martina Freemana, tak mu pořád říkal "neboj neboj, za chvíli ho najdeme, vyfotíš se s ním" to bylo milé :3


Po nějaké době k nám přišla i Evangeline Lilly, která je šíleně krásná a hrozně milá :3 poprosila jsem o fotku, tak se se mnou vyfotila. Idiot jsem měla omylem zapnutou kameru místo foťáku :D ale dala se z toho videa vyjmout slušná fotka :)Ještě k nám samozřejmě došel Luke Evans. Taky jsem se zeptala na foto. Je trochu rozmazané, ale lepší než nic :3Už se to chýlilo ke konci. Kousek od nás byl režisér Peter Jackson. Pak musel odejít k novinářům :/ sice řekl, že se vrátí, ale už neměl čas. Škoda.


Potom se všichni tak nějak postupně postavili na schody k pódiu a udělali krásnou společnou fotku :) Mezitím hrála hudba 'I see fire' od Eda Sheerana (kterého jsem mimochodem taky zahlédla, ale podepisovat se nešel) a další písně z trailerů. Třeba ta, kterou zpívá Pipin v Lord of the rings. (Jo, Billy Boyd tam byl taky, ale k nám vůbec nedošel, to mě naštvalo -__-) Tak to bylo dojemné, slyšet všechny ty písničky. Tak jsme zpívali a brečeli. Cesta končí...


Po společné fotce už museli všichni herci do kina. Orlando k nám ještě přiběhl, i když neměl vůbec čas :D To bylo milé od něj. Předtím k nám nedošel, tak ještě chtěl rozdat pár podpisů :)


Za to Benedict jen prošel a vykašlal se na nás. Ještě, že jsem ho viděla den předtím a dostala od něj podpis.


Jo ještě Stephen Fry u nás na poslední chvíli byl se podepsat, ale ke mě nedošel. Nevadí no.


C E S T A ♥ D O M Ů
Až nás konečně pustili ven, tak jsme museli složitě obejít celé náměstí, protože se nikde projít nedalo, všechno zablokované. S kamarádkou z ČR, která stála během premiéry úplně jinde jsme si dali sraz u Burger kingu. Našli jsme se a zašli tam ještě na záchod a zkontrolovali podpisy s druhou kamarádkou. Pak jsme se rozešly a metrem jely (já a kamarádka z ČR) 'ke mě domů'.

Ještě vám musím ukázat úžasné video 've zkratce z premiéry'. Jdu vidět na 0:18, 0:43 a 1:05 v přední řadě vedle kamarádky v červené čepici.

(nnetuším jak to z FB dát na blog -___-)


Asi si říkáte, že jsem psychopat, jestli mi to za to stojí, že jsem blázen, proč to dělám a podobně.. Je to moje věc, že dobrovolně trávím dny a noci jako bezdomovec. Ten zážitek z toho je nepopsatelný a pokud nemilujete filmy/seriály/herce/whatever tak moc jako já tak to stejně nepochopíte... Máte jiné zájmy, tak se do mé pozice zkuste vcítit. Děkuji za pochopení :)
 


Anketa

Čeho byste tu chtěli víc?

Deníček 31.6% (30)
Fotky 11.6% (11)
Reporty 26.3% (25)
Móda 2.1% (2)
Tagy 8.4% (8)
Moje tvorba (diy, obrázky, grafika) 6.3% (6)
Články na téma 2.1% (2)
Hudba 3.2% (3)
Recenze (filmy, seriály, knihy, kosmetika..) 8.4% (8)

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 15:59 | Reagovat

Awwwwwwwwwwww. :'3

2 Elsa Sionis Elsa Sionis | Web | 14. prosince 2014 v 16:16 | Reagovat

Mě by se rozhodně tohle všechno kvůli fotce a podpisu absolbovat nechtělo. :D Někteří herci jsou fajn, ráda bych s nimi pokecala a tak - nemysím konkrétně ty z Hobita, neviděla jsem žádný díl, moc mě to nebere - ale tohle mi přijde dost zbytečné, protože bych věděla že ti herci stejně nevědí kdo jsem a nic v tom není, jen se fotí s lidmi a tak, takže pro mě radši klidné posezení v kině, nom. :D

3 Orida Orida | Web | 14. prosince 2014 v 17:15 | Reagovat

Neviem, či by som vydržala čakať celú noc, ale ako pozerám, skutočne to za to stálo :D Aj keď tá zima....

Ale čo na tom, je vidno, že si si to užila! Samozrejme, trošku závidím, ale asi mi bude lepšie vo vyhriatom kine bez čakania a bez zimy xD

4 alexandra. - nobrainn.blog.cz alexandra. - nobrainn.blog.cz | Web | 14. prosince 2014 v 18:30 | Reagovat

Omg. Najväčšia závisť :O ^_^

5 Luci Luci | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 18:36 | Reagovat

tak to je mazec :D nejsem sice fanoušek Hobita, ale očividně ses dobře bavila :D číslo 43 je prostě krásné :) nedivím se, že máš tolik podpisů a pár dalších fotek do sbírky :D myslím si, že to jsou zážitky, na které jen tak nezapomeneš :))

6 Narween Black Narween Black | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 21:30 | Reagovat

Ooooooooch... Vau! (toľko emócii na mojej tvári, že to radšej ani nebudem  transportovať do podoby písmeniek) Absolvovať toto všetko kvôli podpisom by sa mi nechcelo a o to viac ťa obdivujem a závidím ti (trošička) :D Ja by som do toho nešla preto, že neznášam davy ľudí a nervy chytám už keď je plná kinosála. Tu by som asi dostala infarkt alebo by ma ušlapal dav...

7 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 15. prosince 2014 v 12:00 | Reagovat

Tak toho hobita musím vidět, miluji takové filmy :-)

8 cincina cincina | Web | 15. prosince 2014 v 18:56 | Reagovat

Uaaa:) To je hezký:D Tolik herců potkáváš, tolik podpisů máš:O To je úplně úžasný:O
A já bych to tady komentovala, i kdybys přidávala článek každý den!:D

9 Olja:) Olja:) | Web | 15. prosince 2014 v 19:14 | Reagovat

Tak tenhle film jde sice úplně mimo mě,protože mě to vůbec nezaujalo ale muselo být luxusní být na premiéře!! totálně ti závidím všechny ty fotky a podpisy :D

10 Vivi Vivi | Web | 16. prosince 2014 v 8:06 | Reagovat

Každý človek máine zaujmy a baví ho niečo iné, ja by som,napr. kvoli hercom tak dlho necakala a polovicu z nich ani nepoznam e stála by som tam pre spevácky alebo neviem hmmm Enrique Iglesias hihi:33 Máš pekne fotky s “hviezdami“ a zavidim ti strašne (v dobrom) tie premiéry a to miesto London achhhh:33 vsrtkymiesta kam chodíš. Len tak ďalej:))

11 Ranly Ranly | Web | 16. prosince 2014 v 12:10 | Reagovat

Páni! :O to muselo být úžasné. Jak jsi se tam vůbec dostala? Já sice hobita nemám ráda, ale třeba na Hunger Games bych se nevím co blahem kdybych je mohla takhle vidět a mít podpisy a všechno. Obrovská závist a obdiv. Musela sis to krásně užít :)

12 Romi Romi | Web | 16. prosince 2014 v 12:59 | Reagovat

super film ale nemohla jsem na nej do kina :( furt pracovne

13 Kelly1455 Kelly1455 | Web | 16. prosince 2014 v 18:26 | Reagovat

O wooow :D

14 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 16. prosince 2014 v 18:57 | Reagovat

Ja by som to robila rovnako ako ty. Tiež by som tam mŕzla kvôli tomu, aby som videla svojich obĺúbených hercov :3 :3
Opäť super zážitky, podpisy a fotky :D :D

15 deny-paradise deny-paradise | Web | 16. prosince 2014 v 18:58 | Reagovat

Já ti tak závidím! :D Ach jo, na Hobita se chystáme se ségrou a tátou už dlouho do kina, ale půjdeme až příští týden. Musí to být úžasný vidět tolik známých herců :D I když jste dlouho čekali, určitě to muselo stát za to! :)

16 lila lila | Web | 16. prosince 2014 v 19:13 | Reagovat

Úžasný, ká tě vždycky obdivuju že to ustojíš.

17 T. J. Woltur T. J. Woltur | Web | 16. prosince 2014 v 19:26 | Reagovat

Škoda že jsem to do kina nestihla. Ale co popkorn si koupím a film stáhnu aspoň nikomu nebude vadit když budu pozbuzovat své oblíbence :-)

18 Charlotte Charlotte | Web | 16. prosince 2014 v 19:28 | Reagovat

jééj, ty fotky jsou všechny dokonalý :3 taky tam chci :DD

19 cup-of-my-world cup-of-my-world | Web | 16. prosince 2014 v 19:56 | Reagovat

Já jsem do Hobbita blázen. Na trojku jsem čekala celý rok a nemohla jsem se dočkat. Byla jsem na tom s kamarádkou a byl to super film, krásný vánoční dárek ;)

20 cincina cincina | Web | 16. prosince 2014 v 20:00 | Reagovat

A tak aspoň, že to budeš mít naservírované všechno!:D To je taky dobrý:D

21 Inalyn Inalyn | E-mail | Web | 16. prosince 2014 v 20:25 | Reagovat

No ja by som síce nevydržala tak dlho tam čakať, ale úplne presne si viem predstaviť tú atmosféru :3 Viem sa úplne do teba vcítiť, čo to musí pre teba byť ak miluješ seriály a hercov...Ja síce tiež zbožňujem seriály a filmy, ale asi nemám ani ako sa zatiaľ niekam takto dopraviť..Ale všetko je úplne úžasné a najmä sa mi páči ako tých hercov popiuješ :) Väčšina vyzerá byť naozaj milá a vyzerá to tak, že majú svojich fanúšikov radi a že si ich vážia :) To vždy poteší <3

Inak sa mi páči tvoj zošit s podpismi :) A tie fotky tam...Super si si to vymyslela :) Koľko asi tak približne už tých podpisov máš? :O Bude to asi dosť veľké číslo :)

22 Baalberith Baalberith | Web | 16. prosince 2014 v 22:30 | Reagovat

Aww já ještě na Hobitovi nebyla ale už se konečně chystám, naprosto ho miluji a jsem schopná se na to dívat pořád :D

23 Shio Usami Akira Shio Usami Akira | Web | 3. ledna 2015 v 20:52 | Reagovat

DAMN -- závist jak sviňa :) Ale nevím, jestli bych tam vydržela někde v noci .. sem dost závislá na spánku :D :D Ale určitě to pak stojí za to :3

24 Mais Mais | Web | 15. února 2015 v 14:41 | Reagovat

You're so lucky darlin' ^^ Hrozně moc ti to přeju :D (A jestli má někdo nějaký kecy, z vysoka na to kašli, je to jen závist - ta ošklivá, ne ta, která ve mně vyvolává pocit, že si nutně potřebuju stopnout letadlo XD)

Na všech fotkách ti to hrozně sluší, myslím, že bys mohla na červenej koberec mezi všechny ostatní a úplně bys zapadla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama