Reports | Ringcon 2014 | friday

22. října 2014 v 15:10 | V |  Reports
Tak se snažím konečně dát dohromady report.
Jde vážně těžko si vzpomenout na každý úžasný detail, měla jsem si dělat poznámky :D
Rozdělím to na dny, bude toho hodně, pokud nechcete číst vše, přeskočte plánování a cestu XD

Kdy: 17.-19.10.2014 RINGCON
Kde: Bonn, Německo, Maritim hotel
Kdo: Sebastian Roché, Nathaniel Buzolic, Manu Benett, Riley Smith, Finn Jones, Alfie Allen, James Cosmo, Daniel Portman, Kristian Nairn, Gemma Whelan, Luke Barnes, Craig Parker, Ken Dunken, Tom Hopper, Anatole TaubmannP L Á N Y
Začnu tradičně s plánováním. S jednou kamarádkou hrozně milujeme Mishu Collinse, měl být na Arconu v Německu na začátku roku 2014. Bohužel ho úplně zrušili, což náš naštvalo, chtěly jsme Mishu vidět. Pak jsme zjistili, že bude na Ringconu taky v Německu, tak jsme teda koupili lístky a za pár měsíců zjistíme, že Misha zrušil svoji účast, kvůli Supernatural party dvousté epizody. Tak už jsme byly fakt šíleně naštvaná, ale lístky byly koupené a vrátit nešly. Aspoň Sebastian Roché zůstal potvrzený a tak jsme jen doufaly, že nezruší svou účast i on.
Plno dalších herců, hlavně z Game of Thrones zrušilo účast, něterých bylo fakt škoda.

C E S T A
Koupila jsem letenku na pátek ráno (v ten ten con začínal). Nejhorší bylo, že z místa kde v Londýně bydlím se dá těžko dostat na letiště kolem páté ráno. Tak jsem musela vstávat v 2:00 a třikrát přesedat autobusem než jsem dojela na Stratford odkud jezdí autobus na letiště. No bála jsem se, že se někde ztratím, naštěstí proběhlo vše v pohodě. V 7:55 mi letělo letadlo. Na letišti jsem měla tak hodinu a půl, uběhlo to rychle, i kontrola zavazadel proběhla v pohodě, bála jsem se, že budu mít těžký kufr nebo že mi nedovolí převážet jídlo (kvůli ebole), ale prakticky nic nekontrolovali.
Prošla jsem si tam nějaké obchody. Je super, že na letištích jsou "duty free" obchody, takže jsem si koupila make up od Diora bez daně za 26,50liber, což je "za pár korun" :DD A musím říct, že dobrá investice.


Doletěla jsem na letiště v Kolíně/Bonnu. Než jsem se z tama vymotala... je to tam obrovské :D na několik pater... nakonec jsem našla autobus, který jede z letiště do centra. Koupila jsem si nějakou drahou jízdenku, což jsem dělat fakt nemusela jak jsem pak zjistila. Na nádraží už na mě čekala kamarádka a jely jsme metrem k naší ubytovně.

Žádný luxusní hotel to nebyl, chtěly jsme jen něco levného na přespání.. ale bylo to tam pěkné. vybalily jsme, já si vyžehlila vlasy, upravila make up a jelo se k hotelu, kde se konec Ringcon. (chtěly jsme původně chodit pěšky, bylo to tak 30 minut, aby jsme ušetřily, ale jak jsme zjistili v metru nejsou žádné kontroly lístků, tak jsme celý víkend jezdily na černo :D cesta pak trvala jen pět minut).

P R V N Í ♥ P O C I T Y
Přišly jsme do toho velkého hotelu, počkaly si ve frontě u registrací než na nás přijde řada a dostaly jsme vstupenku a tašku s nějakými reklámními letáky. A taky super náramek :D

Všude bylo tolik úžasných cosplayerů (lidí v kostýmech), fakt úplně jinej level než tady v ČR... bohužel jsem ale skoro nikoho nevyfotila, je mi blbý otravovat lidi :D ale nějaký fotky najdu na netu...
Po registraci jsme pak hned zamířily do hlavního sálu, kde měl mít panel Riley (Keith, True Blood). Nakonec jsme zjistily, že to bylo nějak přehozené a měl panel až později.


14:00 - 15:30
Původně měl mít panel Finn Jones s Gemmou Whelan myslím (Loras Tyrell, Yara Greyjoy, Game of Thrones) and Gemma se neobjevila a místo ní přišel Alfie Allen (Theon Greyjoy, Game of Thrones). Mám fakt blbou pamět, měla bych si psát furt poznámky... :D v hledišti byly různě rozmístěné mikrofony, kde si mohli jít fanoušci stoupnout do řady a pak se zeptat herců na otázky.
Já bych tam nešla, docela se bojím takhle před tolika lidma (cca 500-1000 lidí v sále) :D Ale hodně lidí tam šlo a ptalo se třeba na otázky ohledně herectví.. jestli a jak se připravovali herci na určité scény. Jaké to bylo pro Alfieho když měl zahrát Theona, kterého mučí... :D Jak vychází s ostatními herci... prý dřív si byli všichni blíž, ted se kolikrát sotva potkají, protože je furt plno práce a každá scény se natáčí úplně jinde (že jsou tři místa, Island, Chorvatsko a Maroko mám dojem..)


15:30 - 16:00 Finn Jones photoshoot
Sice jsem neměla moc peněz, ale říkala jsem si, když už tam jsem tak se musím vyfotit víc než s jedním hercem. Tak jsme si s kamarádkou zaplatily 20€ za fotku s Finnem. Lidí tam kupodivu moc nebylo, takže to šlo rychle. Jak jsem přišla na řadu, tak jsem se ho zeptala, jestli si ho můžu obejmout, myslím, že jsem ani nečekala na odpověď a vrhla jsem se mu kolem krku XD A pak se snažila tvářit normálně na fotku :D


15:30 - 17:00 Ken Dunken, Tom Hopper, Anatole Taubmann
Zvlastní, že tyhle dva panely, co šly po sobě byly hodinu a půl a všechny ostatní jen hodinu... což je fakt škoda... Sebastianovi a Nathanielovi měli dát i tři hodiny a bylo by to málo XD Ale o tom později.
Tyhle herce jsem vůbec neznala, hrají ve filmu, který vyjde tento týden. Northmen: the Vikings saga. Měli takový zvláštní přízvuk, pak jsem zjistila, že sice mluvili anglicky, ale byli to napůl němci a bůhví co ještě XD
Tentokrát tam byl i nějaký moderátor, který s nimi vedl rozhovor a mezitím se lidi ptali na otázky.

(mám fotek sice milion, ale většina z nich není moc kvalitní, ze začátku jsme seděly docela vzadu. Každý měl přiělený sektor a řadu sedaček kde má sedět, ale nikdo to skoro nekontroloval, tak jsme se přesouvali neustále dopředu, v sobotu jsme seděly skoro celý den ve třetí řadě XD)


17:00 - 18:00 Riley Smith
Přehozený panel z rána. Jak nám Riley vysvětlil, opozdil se kvůli zpožděnému letadlu. Chudáci všichni herci, kteří letěli přímo na ten den z Ameriky, se nemohli vůbec vyspat... na tom museli být ještě hůř než já se svým vstáváním ve dvě ráno :D
Byla tam s ním ze začátku moderátorka, která měla ke všemu co říct, hrozně ukecaná ženská :D On vypadal docela nesměle. Prý to je jeho úplně první con, tak moc nevěděl tak to chodí. Ale byl hrozně milej, odpovídal na všechny otázky z publika a hodina s ním fakt rychle utekla.


18:00 - 19:30 Opening Ceremony
Zahájení bylo skvělé. Moderátoři, kteří to uváděli byli fakt vtipní, naštěstí většina toho byla anglicky a ne německy :D Už jsem na tu angličtinu tak zvyklá, že mi vůbec nepřijde, že je to jiný jazyk, prostě automaticky rozumím všemu co ten člověk říká :D
Tak nám tam něco řekli jak to tam každý rok chodí, co nás čeká a nemine, cosplay soutěž, nějaká party (na kterou nás všichni obecně zvali ale nakonec jsme tam neměly jako "ne-členi" klubu přístup! no nenasere to! :D

Pak postupně představili všechny herce, kteří budou na Ringconu (asi dva tam chyběli, asi problém na dálnici XD)
Tak postupně všichni přišli, normálně si vzali mikrofon a představili se, řekli něco jako "Moc děkuju za pozvání, určitě to bude skvělej víkend, těším se".
A pak je tu někdo jako Sebastian, který na pódium přiletí rychlostí blesku a začně řvát do mikrofonu "Who is your daddy?" XDDD Tak nás přinutil mu na to odpovědět: "You are!!" :D No celej Sebastian. Pak seskočil z pódia a chodil mezi lidma a vtipkoval, pak se vrátil na podium a nebylo možné mu sebrat mikrofon XD Nakonec se představil zbytek herců, všichni z Game of Thrones a jako poslední byl Manu Benett. Který si přinesl macbook a začal nám vyprávět, jak ho někdo vyzvedl na letišti a že se s ním učil s autě německou hymnu, tož nás přinutil všechny si stoupnout a zpívat. Ne že bych německou hymnu znala XD Ale bylo to fakt milé.
Nakonec začala hrát hudba, už nevím co přesně a všichni začali tancovat. Byla to sranda :D


19:30 - 20:30 Manu Benett (Azog - Hobbit, Slade - Arrow, Crixus - Spartacus)
Po prvních minutách v mojí hlavně "Manu možná vypadá v 99% svých filmech/seriálech, že vás zabije do dvou sekund, ale ve skutečnosti, je to šíleně milej člověk". Vážně mě překvapil a určitě teď můžu říct, že patří k mým oblíbencům. Byl na všechny lidi, kteří měli otázku tak milej, že to ani víc nešlo. Každou slečnu oslovoval "darling" a pořád se usmíval.
Zjistili jsme něco o jeho rodině, že jeho bratr zemřel při autonehodě (i Manu byl v tom autě ale přežil, odtud má ty jizvy na obličeji) a krátce potom zemžela i jeho matka. Prý ho ve škole šikanoval jeden kluk a když zjistil, že měl Manu autonehodu, tak za ním přišel do nemocnice a omluvil se mu a od té doby jsou kamarádi. Prý mu byl na svatbě za svědka.
Prý do devatenácti let dělal balet a tak ho lidi přemlouvali ať nám něco ukáže :D ukázal
Pak nám vyprávěl o natáčení Hobbita. Jak to celé probíhalo, že on vlastně natáčel ty pohyby a všechno jinak dodělali v počítači. Plus že namluvil Azogův hlas (tak nám tam předváděl skřetí řeč :D) Prý si pojmenoval svého neviditelného bílého vrka, na kterém Azog jezdí - Daisy. A že neustále kecal Peterovi Jacksonovi do režírování a Peterovi se jeho nápady líbily...

Říkal jak mu chybí Andy (herec, který hrál Spartaca a umřel po dokončení první série na rakovinu), na jeho počest jsme si "zatančili" národní tanec haka. Který je z Austrálie (odtud pochází i Manu (taky zmínil že jeho jméno "Manu" znamaná pták). U toho jsme měli speciální pokřiky "Kamate Kamate, ka ora, ka ora!" Což znamená "Zemřu nebo budu žít!"
Každou otázku, na kterou se ho někdo zeptal se dalo odpovědět třeba jen jednou větou, ale on to vždycky okomentoval na minimálně deset minut s celým příběhem :D
Pak jen zmínil, že jestli ho někde potkáme (buď na Ringconu někde mimo sál nebo i obecně možná ve městě, kdekoliv..) tak že za ním máme přijít, že rád se s námi obejme, vyfotí nebo pokecá. Vážně úžasnej člověk. (Navíc je fakt sexy :D)


K O N E C ♥ P Á T K U
Po Manuovi byl ještě jeden panel se třemi herci z Game of Thrones, ale my jsme s kamarádkou byly už úplně mrtvý, tak jsme se odebraly do hotelu a rovnou do postele.
Vážně jsem si první den užila a už jsem jen byla nedočkavá na další den až uvidíme Sebastiana.

na závěr jen jedno takové video ke shrnutí (není moje)
 


Anketa

Čeho byste tu chtěli víc?

Deníček 31.3% (30)
Fotky 11.5% (11)
Reporty 26% (25)
Móda 2.1% (2)
Tagy 9.4% (9)
Moje tvorba (diy, obrázky, grafika) 6.3% (6)
Články na téma 2.1% (2)
Hudba 3.1% (3)
Recenze (filmy, seriály, knihy, kosmetika..) 8.3% (8)

Komentáře

1 teawithmilk.blog.cz teawithmilk.blog.cz | Web | 22. října 2014 v 21:41 | Reagovat

Já. TI. Tak. Závidím!!!!!!! Doufám, že taky na něj někdy v budoucnu pojedu. :3

2 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 23. října 2014 v 19:18 | Reagovat

tývade, já cestovat jako ty, to by se mi líbilo. Ale já bych se nejspíš ztratila už jen při cestě na letiště :D děláš si ze mě srandu? já ti fakt závidím, a myslím, že to nejsem jenom já, ale polovina blogerek. Týjo, měla si mě vzít sebou někam do baťůžku, nebo někam :D
tu fotku ti závidím !!! True Blood? sakra to ti závidím !!! :)
holka, já nevím co mám komentovat dřív, jestli fotky, nebo tvoje vypravování, nebo něco na co chci odpovědět :D
díky za ty fotky, aspoň něco takhle poprvé vidím:) fakt mít štěstí jako ty, to by se mi líbilo! parádně jsi si to musela užít! :))

3 Avenreal Life Avenreal Life | Web | 24. října 2014 v 4:01 | Reagovat

K tomu můžu řict leda... závist. Taky jsem chtěla jet ale nakonec mi nevyšli finance. Je ale opravdu škoda, že jich tolik zrušilo účast :/ ale i  tak to muselo být opravdu úžasné :'( snad příště.

4 Daenerys Daenerys | Web | 24. října 2014 v 8:36 | Reagovat

jako celkem slušně ti závidím :-D :-D
Já chci taky :-(
Vypadá to, že sis to tam užila, muselo to být úžasné , což jsem viděla i na tom videu.. škoda, že já se nikam takhle nedostanu, ale zase, nikdy neříkej nikdy :-D

5 Orida Orida | Web | 24. října 2014 v 14:41 | Reagovat

!!!
Hneď by som šla!
A ako všetci komentujú, že ti závidia :D

Že sa ani nedivím, však je to super-úžasno-skvelé!

To sú fakt zážitky hodné zapamätania :)

6 - monika - - monika - | Web | 24. října 2014 v 18:41 | Reagovat

děkuji ...

7 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 24. října 2014 v 19:27 | Reagovat

Opäť máš super zážitky. Veľmi dobre sa mi to všetko číta a páči sa mi ako si sa rozpísala o Manu. To som o ňom nevedela, dokonca som ho doteraz skoro ani nepoznala .
Vstávanie o druhej? To ti nezávidím :D Ale pre Ringcon si sa určite rada obetovala :D

8 cincina cincina | Web | 24. října 2014 v 21:08 | Reagovat

Víš co? Já obdivuju jak tak cestuješ prostě... je to úžasný:O Taky bych to takhle někdy chtěla:) 20 euro za fotku? Wow:D Ale sluší ti to na ní! Vhodná investice:) A krásná památka:)

9 Erinn Erinn | Web | 25. října 2014 v 10:45 | Reagovat

Tak toto ti naozaj závidím. Stretnúť hercov z Game of Thrones a milovaného Azoga :3 Vidím teda že si si to teda parádne užila :D A hoci 20 eur za fotku je fakt fakt fakt veľa, vidím že to stálo za to :D Tiež by som asi neodolala :D

A inač ako tak pozerám dole na tvoj zoznam obľúbený seriálov a herocov tak vidím že máme veľa spoločného :D

10 Anette Anette | Web | 25. října 2014 v 12:03 | Reagovat

ani nevíš, jak ti závidím, že můžeš takhle cestovat :) musíš mít skvělé zážitky, moc ti to přeju! :)

11 steel32 steel32 | Web | 25. října 2014 v 13:56 | Reagovat

omgggg, si děláš srandu já tam chci taky!!! :D

12 Olja:) Olja:) | Web | 25. října 2014 v 15:26 | Reagovat

Vypadá to jako hodně dobrá akce,ale já na takový věci moc nejsem tak ti ani nijak extra nezávidím :D ale dobře že sis to ty užila!:)

13 Kelly145 Kelly145 | Web | 25. října 2014 v 16:04 | Reagovat

To je úplne úžasné!!

14 Luci Luci | E-mail | Web | 25. října 2014 v 20:29 | Reagovat

muselo to být úžasné :3 taky bych chtěla jet na nějakou takovou akci, ale musel by to být seriál, co znám :D každopádně 20 eur za fotku mi přijde přehnané ://

15 Mais Mais | Web | 15. února 2015 v 15:11 | Reagovat

Teda, na to, že 'máš blbou paměť'si toho pamatuješ dost :D Bavíš mě :D Parádní zážitky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama