Říjen 2014

Reports | Ringcon 2014 | saturday

31. října 2014 v 13:39 | V |  Reports
Jen zkopíruju základní info a obrázek z minula a máme tu pokračování článku z Ringconu, na kterém jsem byla před dvěmi týdny. (report z prvního dne zde).
Plno fotek a zážitků v celém článku C: moc děkuji za komentáře posledně!
(Já vím, že se vám to stejně nechce číst, píšu to hlavně pro sebe, abych to nezapomněla a za pár let si to mohla přečíst :3)

Kdy: 17.-19.10.2014 RINGCON
Kde: Bonn, Německo, Maritim hotel
Kdo: Sebastian Roché, Nathaniel Buzolic, Manu Benett, Riley Smith, Finn Jones, Alfie Allen, James Cosmo, Daniel Portman, Kristian Nairn, Gemma Whelan, Luke Barnes, Craig Parker, Ken Dunken, Tom Hopper, Anatole Taubmann


So frustrated

27. října 2014 v 22:10 | V |  diary
wiki: pocit, kdy se něco důležitého nepovede a v nejbližší době není šance to napravit, ať už pro to, že už to prostě není možné anebo v tom brání něco s čím si nelze poradit, je zklamáním či pocitem ze zmaru.


Aspoň něco mě ta šskola naučila... Používat správně slovo "frustrovaný".

#firstworldproblems

Dneska jsem si chtěla koupit lístek na con/festival (který je sakra až v červnu!!) a zrovna v tu chvili co to objednávám se to vyprodá!!
#sad #angry #frustrated

fakt jsem se tam těšila. Ale napsala jsem jim mail, třeba to ještě nějak půjde.

A tak tak jsem si aspoň koupila něco dobrého a samozřejmě jsem všechno hned snědla.

Ve středu jdu ven s kamarádkou, která přijede z Slovenska, už se těším.

Konec hlášení.

EDIT!!: asi mi vaše pozitivní energie dopřála trochu štěstí a lístky se už daji zase koupit!!!! Bože mám takovou radost, hned jsem musela koupit pro sebe i kamarádku :D

Halloween

26. října 2014 v 12:31 | V |  photos
Halloween je sice až v pátek, ale někteří považují celý říjen za Halloween.

Myslím, že je vážně škoda, že u nás se neslaví takovým způsobem jako třeba v Americe. Tady v Británii to bude asi podobné, ještě uvidím, ale Anya už si chystá kostým na trick or treat.


Mrzí mě, že letos slavit nebudu, protože nemám s kým (vždycky uděláme takový halloweenský sraz v Olomouci) a taky mám všechny kostými doma.

A tak se s vámi chci aspoň podělit s fotkami z mých posledních Halloweenů C:

Reports | Ringcon 2014 | friday

22. října 2014 v 15:10 | V |  Reports
Tak se snažím konečně dát dohromady report.
Jde vážně těžko si vzpomenout na každý úžasný detail, měla jsem si dělat poznámky :D
Rozdělím to na dny, bude toho hodně, pokud nechcete číst vše, přeskočte plánování a cestu XD

Kdy: 17.-19.10.2014 RINGCON
Kde: Bonn, Německo, Maritim hotel
Kdo: Sebastian Roché, Nathaniel Buzolic, Manu Benett, Riley Smith, Finn Jones, Alfie Allen, James Cosmo, Daniel Portman, Kristian Nairn, Gemma Whelan, Luke Barnes, Craig Parker, Ken Dunken, Tom Hopper, Anatole Taubmann


In Germany

19. října 2014 v 10:31 | V |  diary
Omlouvám se za neaktivitu.
Jak možná víte, jsem v Německu na Ringconu.
Rikala jsem ze se moc netěším, ale nakonec je to tu vázne super! Lepší nez jsem čekala :)
Pak napisu report a přidám milion fotek :D

zatim se mějte a dekuju za komentáře ;3

Day 6 | Seriály, které máš ráda

15. října 2014 v 13:05 | V |  Tags
Je těžké vybrat ty nejoblíbenější, protože mám tolik oblíbených seriálů a každý je úžasný jiným způsobem. Ale mám asi top 6, na které se můžu dívat pořád dokola.

První je Supernatural. Mám pocit jako bych ten seriál už znala šíleně dlouho a přitom jsem ho začala sledovat až po maturitě loni v květnu nebo červnu... S tim, že jsem vůbec netušila co to je, jsem ho začala sledovat.
Právě vychází desátá série, je to snad jeden z nejdelších seriálů :D (série má cca 22 dílů)
Zkráceně, seriál je o dvou bratrech, kteří loví démony, duchy, upíry, shapeshiftery a podobné potvory.. občas jim pomůže jejich kámoš anděl. Když zrovna nezachraňují svět přes Luciferem a apokalypsou, tak se třeba objeví v alternativním vesmíru, v televizní show apod... Neustále umírají, ale vždy se vrátí zpět. Je těžké ten seriál popsat, tváří se hrozně seriózně, ale polovinu času se to dá považovat i za komedii :D v Spn je všechno možné. A rozhodně stojí se na to podívat.Either I die alone or I'll marry Tom Hiddleston

12. října 2014 v 15:36 | V |  diary
I had a fucking beautiful dream last night. He came to me, it was at Leicester square, and he talked to me. It was sweet. He asked me to smile more often, because he thought I look beautiful when I smile. I told him that I dont like how I look when I smile, though for him I can smile every day. He hugged me and kissed me on a cheek. I was so happy... and then I woke up.

Proč prostě nemůžeme žít ve snu. A proč si sny nepamatujeme celé když se probudíme.


Achjo, mám hlad. Ale nechci strašit v kuchyni, protože Anya slaví narozeniny. Má tam 13 kamarádek. Možná dneska umřu hlady. Chtěla jsem si jít koupit jídlo ale nechce se mi.
Tak jako včera se mi nechtělo jít na jednu malou prémiéru. Měla jsem jít. Určitě tam moc lidí nebylo... Ale já neměla moc peněz a výplatu jsem ještě nedostala. To mě sere.

A tak celý víkend sedím na gauči a koukám na seriály. (Teď jich začlo tolik + plno nových, že stova stíhám.) Píšu si s kamarádkama a chystám se na cestu do Německa. Vubec se mi tam nechce. Ale už je to zaplacené tak smůla. Radši bych šla v neděli na premiéru Fury, podívat se na Brada Pitta, v pátek na Jamese McAvoye nebo v pondělí na Daniela Radcliffa... A plno dalších. Proč zrovna teď musi byt filmový festival kdyz jsem v Německu. Naschvál tohle.

Chci se dívat na televizi. Ale stále není opravená. Voda ve sprše sotva teče, vážně slabý tlak. #firstworldproblems

Koupila jsem sem si iPhone k narozeninám ktere mam za mesic. Šíleně rychle se vybíjí. A nebo mi to jen tak prijde, kamarádka říkala ze to dělají všechny telefony, můj starý vydržel i týden protože jsem ho nepoužívala. I tak ten iPhone miluju.


A byla jsem jsem ve středu na premieře. Viděla jsem Benedicta, Keiru Knightley, Charles Dance, Andyho Serkise, Johna Hurta... Ale bylo to nic moc. Asi jsem moc zvyklá na premiéry, které jsou bez chybičky. No, měli jsme blbe místo a hlavně celou dobu pršelo. Jak naschvál. Ale co si stěžuju. Viděla jsem Benedicta skoro po roce! Pak napišu report.

Mám chuť kreslit, ale nechce se mi. Chápete jak mám rozpolcenej mozek? Já teda ne. Achjo.

Change is the only constant in life #2

10. října 2014 v 21:01 | V |  photos
Člověk přidá pár svých starých fotek a zjistím, že lidi mě znají bůhví odkud :D jsem slavná, juhůů XD

Okej, konec výlevu.

Očividně jsem nevěděla co dřív nosit, tak jsem měla milion oblečení, většina objednaná z ebaye a tak :D A taky mám problém si zapamatovat jak a kdy jsem si měnila barvu vlasů... ještě, že mám nějaké ty fotky :D

Tyjo ale připadá mi to jako včera když jsem to fotila... čas fakt utíká.

Přejdeme na rok 2011.

Reports | Thor: The Dark World red carpet premiere

7. října 2014 v 13:06 | V |  Reports
Předem chci jen moc poděkovat, že ty reporty vůbec někdo čte, protože se nedivím těm co ne, jsou fakt šíleně dlouhý -___-

Jak jsem slíbila, je tu pokračování k tomuto článku. Po Only Lovers Left Alive premiéře navazuje Thor: The dark world premiéra, která byla ta hlavní kvůli které jsme jely.

Kdy: 22. října 2013
Kde: Londýn, Leicester square, Odeon cinema
Kdo: Tom Hiddleston, Chris Hemsworth, Natalia Portman, Kat Dennings, Christopher Eccleston, Idris Elba, Stellan Skasgard, Alan Taylor, Noel Clarke
Doba čekání: 7-9 hodin
trailer

Change is the only constant in life #1

5. října 2014 v 15:16 | V |  photos
Vždycky mi dlouho trvá než se ozvu, ale jsem líná psát víc než dva články za týden :D

Včera jsem si volala s kamarádkou přes skype a posílaly jsme si naše staré fotky. Bože ten čas tak letí. Zdá se mi to jako včera. Ale uběhlo už tolik let. Tyjo, já se tolik změnila... a tolikrát změnila XD Sama se nepoznávám.
Když se podívám na fotky mých bývalých spolužáků ze základky mám pocit, že se u nich zastavil čas a všichni vypadají úplně stejně jen nemají už ty úplně děcké rysy. Někteří.


Každopádně, já jsem raději všechny svoje fotky ze základy smazala i z počítače, protože to nebyl hezký pohled XD Na střední jsem začala vypadat jako člověk konečně, ale zato přišlo moje "japonské" období, kdy jsem nosila japonskou street módu a vlasy jsem měla každý druhý měsíc jiné barvy. Což nebylo úplně na škodu, našla jsem si úžasné kamarády a tak... ale co se týčemých vlasů... no teď jsou mrtvé a potřebovaly by úplně ostříhat a nechat narůst XD

Změna je život.
Pokud se chcete pobavit, jen do toho :D

Okej, nejsem tu už úplně anonymně, ale i tak se cítím divně zveřejňovat moje fotky mimo facebook a instagram :D