Reports | What we did on our holiday red carpet premiere

24. září 2014 v 11:31 | V |  Reports
Přeskočím všechny ostatní premiéry až na konec, protože to mám "čerstvě" v hlavě.
Zas dlouhý článek, tak snad vás neunudím k smrti a někdo si to aspoň přečte :D

Kdy: 22. Záři 2014
Kde: Londýn, Leicester square, Odeon West End
Kdo: David Tennant, Rosamund Pike, Billy Connoly, Ben Miller
Doba čekání: 11-12 hodin


P L Á N Y
O premiéře jsem se dozvěděla někdy na začatku září. Takže finance byly můj nejmenší problém, protože už jsem byla v Londýně. Spíš jsem se to bála trochu oznámit host family, jestli by me vubec pustili. Protože to bylo v pondělí a v pondělí mam pracovat. Naštěstí všechno proběhlo v pořádku a mohla jsem jít. (Nevim jak jim teď oznámím další asi 4 premiéry na které chci jít XD )C E S T A
No, nebude to na dlouhé povídání jako minule, protože bydlím metrem dvacet minut od Leicester square a ani nemusím přestupovat. Vstala jsem v pět, rychle se nachystala a pobalila nejnutnější věci a šla jsem na první metro, které jelo 5:44.
Přišla jsem nějak 6:10 na Leicester sq a prakticky nikde nikdo. Jen jedna osoba. Kterou uz znám z dřívějška. Nešla jsem za ní, protože je divná XD

N A ♥ M Í S T Ě
Byla zima jako kráva a já měla jen triko a sako. Protože jsem si z domu bundu nepřivezla. Tak jsem plánovala, že si nějakou koupím v Primarku.
Asi 15 minut jsem se procházela ulicemi kolem Leicester aby mi nebyla zima, pak jsem se vrátila před kino a už tam byl nějaký další člověk. Sedla jsem si na lavičku a zapla si hudbu. Po nějaké chvíli přišel další muž kolem třicítky. (Na premiéry chodí fakt staří lidi, i důchodci XD). Ten co tam byl předtím za mnou tak nenápadně přišel a zeptal se, jestli čekám na premiéru, tak jsem mu to odkývala a šla si stoupnout k nim. Na ruku jsem dostala číslo 4., takže nadmíru spokojená. Byla fakt zima, během hodiny přišla ještě nějaká slečna, mohlo jí být kolem dvaceti.


N Á K U P Y
V 7:10 už jsem to vzdala a řekla jim, že si jdu někam na jídlo a na kafe. Ve skutečnosti jsem šla směr Primark, koupit si tu bundu XD. Ten se otvíral až v osm, takže jsem půl hodiny seděla v mekáči u kafe (fuj, nemám ráda kafe, ale zahřeje).
Po té osmé jsem šla do Primarku, nejradši bych to ta celé vykoupila, levné a hezké věci. Ale musím šetřit, tak jsem jen popadla bundu, kterou jsem měla už dříve vyhlídnutou (za 25 liber) a šla jsem.

btw, moje první fotka na blogu, tak snad vás nevystraším :D

P O S E Z E N Í ♥ U ♥ Č A J E
Měla jsem víc plánů, že projdu celou Oxford street a milion dalších věcí, ale šíleně se mi nechtělo, tak jsem se vrátila před kino. Tam se po chvilce objevily dvě slečny, dostaly čísla a vypadaly, že půjdou pryč. Díky bohu jsem zaslechla, že mluví česky! :D (ne, že by mi angličtina dělala problém, ale rodný jazyk je rodný jazyk :D). Tak jsme se hned dali do řeči a nakonec si šly někam sednout. Já nechtěla utrácet za jídlo a pití, tak jsem si nic nedala. Ale potřebovala jsem nutně na záchod, tam žádný nebyl. Obešly jsme milion dalších fast foodů a kaváren, všude zavřené záchody. Paráda. Nakonec jsme našly jeden mekáč kde byly a poseděly jsme tam opravdu dlouho. Pokecaly jsme o všem možném, seriály, filmy, herci, žití v Londýně. No hrozně jsem si s holkama padla do noty :)
Před jednou jsme se zvedly, že už bysme mohly jít zpět ke kinu. Doccela jsem se bála, že třeba bude problém, když jsme odešly na tak dlouho tak nás nepustí dopředu, ale všechno bylo v pohodě. Mají dobrý systém. Lidí tam nebylo až tak moc, kolem šedesáti. Sedly jsme si na lavku na sluníčko. Odpoledne bylo fakt teplo, konečně.


Č E K Á N Í
Celkově to čekání mi přišlo hrozně krátké, protože jsem byla skoro celou dobu pryč a pak s holkama čas ubíhal rychle. Nejčastější témata Supernatural a Tom Hiddleston :D
Dlouho se nic nedělo, postavili sice bariéry, ale trvalo jim to fakt dlouho. Většinou už tak kolem třetí stojíme všichni na svém místě a jen čekáme. Tentokrát jsme se až tak ve čtyři začali řadit podle čísel a pak nás konečně pustili za rozestavěné bariéry. Místa jsem měla na vybírání až moc, nakonec jsme s holkama zakotvily někde uprostřed, protože tam šlo nejlíp vidět.
Nakonec to nebyla jen hodina čekání, ale příjezd celebrit začal až tak před šestou.první to vypadalo, že snad ani koberec nebude, nakonec ho rozložili :D

P Ř Í J E Z D ♥ C E L E B R I T
Pořádně jsem neviděla za roh, tak nevím ani kdo přijel první. Každopádně, když už jsem konečně zahlédla Davida Tennanta, tak pro mě nikdo jiný stejně neexistoval XD (a pak i Rosamund Pike)
Přijel a podle mě dal pár podpisů fanouškům, kteří stály úplně na začátku a pak prošel kolem nás, tak na nej samozřejmě všichni křičeli a tak jen řekl, že se za námi vrátí a šel k fotografům se nechat vyfotit společně s Rosamund Pike. Ještě jsem nezmínila, že měl kilt! Jako pravý Skot :D A vypadal fakt dobře. Docela mě překvapilo jak je vysoký, ale to vedle mě je vysoký každý XD
Potom se vrátil k novinářům a se všemi udělal rozhovor a potom se konečně vrátil k nám fanouškům. Tak jsem byla vážně nezvozní jestli se mi podaří dostat i fotku i podpis. V jedné ruce jsem držela notes s fotkou a v druhé tablet, kterým fotím. Natáhla jsem ruku dál, aby mi to podepsal a to taky udělal. Mam krásný, dokonce čitelný podpis! XD Až došel uplně přede mne tak jsem poprosila o fotku a nastavila tablet. Bohužel se tím fakt nešikovně fotí když je tak velký.(Rosamund)


Probíhalo to asi takto:
(snažím se aby jsme se oba vlezli na fotku, nevyjde to, nemám tam skoro celý obličej)
David: "vždyť tam vubec nejsi! Nech mě to vyfotit."
(sebral mi ipad z ruky a začal ho nastavovat)
David: "Tak, tohle je lepší!"
Já: "děkuju" (*v šoku*)


očividně neumím fotit ve stresu :D

ale Davidovi se to povedlo :3

Potom tam odpovídal na něco klukovi za mnou. Ten mu podával lístek na metro, že přijel až z 6. zóny Londýna, jestli by mu to nepodepsal :D Pche, já jezdím na premiéry z jiné země! XD
Byl fakt úplný zlatíčko, pořád se usmíval, se všemi komunikoval. Postupoval dál a všem se podepisoval a fotil se. Tak jsme ho už jen sledovaly a po nějaké době se všichni herci odebrali do kina.

(podpis Davida alístek do kina!)


K I N O
Přemýšlely jsme jestli už se pomalu sebrat a jít bokem a třeba jen počkat než uklidí koberec... ale v tu chvíli kolem nás šla sekuriťačka a rozdávala zdarma lidem lístky do kina! Tak jsme pěkně poprosily a dostaly jsme lístek! Naprosto nečekaně. Tak jsme byly šíleně happy a utíkaly jsme do kina.
Každá jsme seděly sice někde jinde, ale ne až tak daleko. Na místě jsme měli všichni zdarma brambůrky a vodu. Ještě jsem si zašla na záchod. V tu nejlepší dobu! Když jsem se vracela tak v tu chvíli přicházeli do sálu všichni herci, vůbec jsem si jich první nevšimla a málem jsem vrazila do Rosamund :DDD Do sálu vedly dvoje dveře a já potřebovala jít zrovna těma, kterýma šli herci. Nakonec jsem šla těma druhýma, ale stejně jsem potřebovala projít tou uličkou, kde všichni stáli, nechápu na co čekali :D nemohla jsem projít, tak jsem tam jen tak stála, vedle mě David a Rosamund XD Nenápadně jsem mu sáhla na záda :D a asi po dvaceti sekundách se dali do pohybu a šli uličkou k pódiu, kde měli říct pár slov k filmu. No tak jsem šla uličkou s nimi :D a pak si sedla hned z kraje na svoje místo.
Řekli nějaké poděkování a pak už všichni odešli a začal film.

F I L M
Nebudu se tu rozepisovat a spoilerovat. Byla to rodinná komedie, nic pro mě ale ten film byl vážně super a hrozně vtipný :D a pak i smutný. Určitě stojí za vidění :)

K O N E C ♥ A ♥ O D J E Z D
Bylo nějak před devátou večer když jsme vylezly z kina s holkama, ještě jsme prohodily pár slov, daly si na sebe kontakt a pak se rozloučily a já jela domů. Kolem půl desáté jsem už byla doma a hned jsem volala kamarádce a všechno jí povyprávěla :D

a ještě mám podpis Bena Millera
 


Anketa

Čeho byste tu chtěli víc?

Deníček 31.3% (30)
Fotky 11.5% (11)
Reporty 26% (25)
Móda 2.1% (2)
Tagy 9.4% (9)
Moje tvorba (diy, obrázky, grafika) 6.3% (6)
Články na téma 2.1% (2)
Hudba 3.1% (3)
Recenze (filmy, seriály, knihy, kosmetika..) 8.3% (8)

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 24. září 2014 v 13:56 | Reagovat

Nevystrašíš? Holy shit, já doteď netušila, že jsi to ty! Buď jsem kterén, nebo jsem si to prostě neuvědomila. :'D

David je vskutku pravý skotský gentleman, strašně mu to sluší. :3 Těžká závist, opravdu. :D

2 Kelly Kelly | E-mail | Web | 24. září 2014 v 14:12 | Reagovat

Oj, jak se ten David pěkně směje! :3

3 SueSmith* SueSmith* | Web | 24. září 2014 v 15:25 | Reagovat

Já na žádné premiéře ještě nikdy nebyla, muselo to být super a skvělá atmosféra :).
Úplně ti závidím :D, co já bych dala za to aby mi David podržel tablet a promluvil na mě a vůbec ho někdy viděla :DD.

4 Anie Anie | Web | 24. září 2014 v 15:39 | Reagovat

Máš moc pěkné zážitky, co já bych za to dala mít jich jen polovinu.
Na premiéru bych šla celkem ráda, Davida bych potkala moc moc... ráda :D

5 Charlotte Charlotte | Web | 24. září 2014 v 18:07 | Reagovat

Ó,David Tennant :3 úplně ho zbožňuju
OK, musím se přiznat, že ti dost závidím.. :D

6 steel32 steel32 | Web | 24. září 2014 v 19:20 | Reagovat

už sem ti řekla že tě nenávidím? :DDD
a hej, potkat ty češky muselo bejt super :D rodnej jazyk, přesně :D
tyvole, jak to vyfotil :D mi to příjde úplně nejkrásnější ♥ ať se nikdo nepokouší řikat jak sou celebrity namyšlený, jsou /doufám/ nejvíc fajn :D
jako nee, vubec ale vubec ti nezávidim! :DD

7 Luci Luci | E-mail | Web | 24. září 2014 v 19:54 | Reagovat

ten je úžasnej :3 bych se hodně divila, kdyby mi vzal mobil a sám fotil :DD taky bych chtěla :D závidím :) moc ti to sluší :))

8 cincina cincina | Web | 24. září 2014 v 20:06 | Reagovat

Jeee to je tak hrozně ťuťu, jak vás dva vyfotiiil:D Já se nedivím, žes byla ve stresu. Já vidět svou oblíbenou celebritu, tak asi omdlím:D By se mi třepala ruka a tak:D
A jsi hezká:) Nevidím důvod, proč bychom se měli lekat!

9 Holy Holy | Web | 25. září 2014 v 15:27 | Reagovat

no ty jsi kráska! :) a spolu vám to moc sluší :DD )
tak hrozně ti to závidím a krasnej článek opět :))

10 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 25. září 2014 v 17:09 | Reagovat

Závidím ti :) :) :) Aj ja by som chcela jeho podpis a fotku... a chcela by som aby sa dotkol môjho tabletu :) Fakt ti závidím... Och :) :) Veď vieš, som whovian :) a Tennanta mám zo všetkých doctorov najradšej. Strašne mi chýba.

vyzerá krásne v kilte. A ty máš pekné vlasy. :)

Ten film si určite pozriem :)

11 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 25. září 2014 v 18:16 | Reagovat

Proč by si nás měla vystrašit? Seš krásná :-) taky bych tam někdy chtěla :D

12 Daenerys Daenerys | Web | 26. září 2014 v 13:06 | Reagovat

ty jo, fakt se máš, tohle ti doopravdy závidím, na takové akce bych chtěla chodit taky, jen kdybych měla možnost.. škoda no, jinak nevystrašila si, náhodou ti to moc sluší

13 Alethea Alethea | Web | 26. září 2014 v 21:56 | Reagovat

Najprv Hiddles, teraz Tennant... Ty ma chceš priviesť do hrobu, že hej :D :D Wow. Perfektné zážitky!

14 crazyjull crazyjull | Web | 27. září 2014 v 15:45 | Reagovat

Tak to ses tam měla dobře. Herce neznám, ale určitě se podívám na nějaký jeho film. Podle toho, co tu píšeš je hodně sympatický. :)
-CrazyJull

15 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 27. září 2014 v 19:33 | Reagovat

áchjo,takový život jako máš ty, bych chtěla taky. Potkáváš samé slavné celebrity, umíš perfektně anglicky, jde vidět, že tam je hezký prostředí...jsi krásná.. no prostě samá závist :) týjo, a ještě nejvíc tě obdivuji, jak se tam dokážeš vyznat... já tam být, bydlet, tak bloudím a nikam nedojdu v čas, než bych si zvykla :D ách, fotky jsou báječné, jak od paparazzi :D týjo, fakt ty si žiješ, ani nevíš jak ti závidím..už jenom jak to tu popisuješ.ách. já ani na živo neviděla červený koberec, ty ano. Jo vlastně jo u nás na úřadě, to je asi tak vše :D ách, miluji takovéhle tvoje články ! :33

16 Megan Megan | Web | 27. září 2014 v 22:07 | Reagovat

Určitě to musel být nezapomenutelný zážitek, možná i trošku závidím, zejména to klišé červeného koberce :). Mimochodem jak se ti žije v anglii, spokojená? :)

17 Lotte Lotte | Web | 28. září 2014 v 8:37 | Reagovat

Aj ja chcem podpis a fotku Davida!! ^o^ :3 Si šťastný človek, vieš o tom? :) Tichúčko ti dakde v kúte svojej duše závidím aj keď viem, že sa to nepatrí.

Ten film si pozriem, ak dorazí do kín aj na Slovensku :)

18 Nicki Nicki | Web | 28. září 2014 v 9:34 | Reagovat

Děkuju moc <3 :)

19 Mais Mais | Web | 15. února 2015 v 15:26 | Reagovat

Kilt... no to je dobrý :D :D :D
Lístky? Jen tak? Super! *-* Lucky girl :D A fotky taky báječný ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama