Reports | Only Lovers Left Alive red carpet premiere

14. září 2014 v 12:10 | V |  Reports
- upozorňuji předem, že to bude dlouhý článek a bude mít pokračování (další premiéru) -

Kdy: 19. října 2013
Kde: Londýn, Leicester square, Odeon West End
Kdo: Tom Hiddleston

trailer

P L Á N Y
To, že pojedeme s kamarádkou do Londýna podívat se na Toma Hiddlestona, začalo tak rok před premiérou. Pamatuji si, že jsme to braly šíleně vážně a já stejně nevěřila tomu, že by se to nakonec mohlo stát.
Ale stalo se.
Samozřejmě jsme chtěly jet na premiéru Thor: The Dark World, ale kamarádka zjistila, že asi tři dny před ní je ještě jedna premiéra, kde Tom bude. Já v té době vůbec nevěděla, kde zjistit takové informace, tak jsem byla ráda, že tohle všechno zařizovala ona.P Ř Í J E Z D
Přijely jsme v den premiéry. Tedy 19.10. Nepamatuji si v kolik jsme doletěly do Londýna, asi kolem dvanácté. (Letěly jsme z Bratislavy myslím v deset, kamarádka je Slovenka). První jsme se nějak dostaly k hotelu, po pár problémech už jsme konečně byly na cestě k Leicester square. Jako nezkušené osoby, jsme dorazily docela pozdě. Mohlo být už kolem třetí. Pravdilo číslo jedna: Chodit na premiéry, co nejdřív to jde. Klidně v pět ráno. Klidně tam strávit noc. I dvě. Záleží na premiéře. Tahle byla naštěstí maličká, zabírala tak 1/4 náměstí. Lidí tam bylo po málu. (Narozdíl od Thora). Takže jsme dostaly, mám dojem, číslo na ruku kolem 60. Což bylo fajn. (Kdybych se teď mohla vrátit v čase, vyjedu z ČR o den dřív).

(na fotce kamarádka, přicházíme na místo premiéry)

kino, v kterém se film promítal

a konečně červený koberec

Č E K Á N Í
Čekání nebylo až tak dlouhé. Sice premiéra začínala později než je zvykem. A Tom měl zpoždění. Ale myslím, že tak tři hodinky jsme tam strávily. Seznámily jsme se s jednom velmi milou slečnou. No, ono jí už bylo prý 40, ale vypadala mladší XD. Se vším nám poradila a pomohla. A myslím, že jsme se spřátelily, viděla jsem ji pak ještě na jiných premiérách a bavila se s ní. Pamatuji si, že byla fakt zima. Zvlášť, když tam člověk jen stojí tolik hodin (a to ještě byla chvilka). Kousek od Leicester sq. byl mekáč, tak jsme si párkrát tam na záchod a nebo na jídlo. A hlavně se ohřát. Asi kolem páté mi začlo být šíleně blbě, asi protože jsem moc nejedla a nepila + ta zima. Myslela jsem, že se vyvrátím. Ale držela jsem se a modlila se, že to přejde.
Jakmile staffáci rozložili červený koberec a daly kolem bariéry, my jsme si konečně mohly stoupnout na finální místo. Stály za sebou 2-3 řady lidí. My s kamarádkou jsme stály před tou slečnou, která tam byla celý den a pomáhala nám a pak řekla ať si stoupneme za ni (protože přímo za bariérou, jakoby první řada, už místo nikde nebylo) a že ona stejně má lístky do toho kina, takže brzo odejde a můžeme si stoupnout na její místo. Já jsem hrozný prcek, vidět jsem viděla, ale samozřejmě by první řada byla lepší.

alespoň jsme se prošly po okolí, všude byly plakáty s Benedictem ♥

m&m cool obchod! :D

večer, tvoření řady podél koberce

rozvěšování plakátů na bariéry (ty si potom můžou fanoušci rozebrat, dko dřív přijde ten dřív mele... já si chtěla vzít z Thora, ale stejně by se mi to nevlezlo do kufru... teď už ale můžu, potáhnu se s tím jen půl hodiny metrem! XD)

P Ř Í J E Z D ♥ T O M A
Mohlo být kolem šesté, možná sedmé. Měl trochu zpoždědní. Čekala jsem, že přijede i druhá hlavní postava filmu - herečka Tilda Swinton. Nepřijela a mě to nevadilo. Stejně mě zajímal jen Tom :D. Dovezl ho řidič ve stříbrném Mercedesu, já přes všechny ty lidi tak daleko stejně neviděla, ale ono jde vždy poznat, že celebrita přijela, protože všichni začnou ječet XD
A pak jsem ho konečně zahlédla. Myslela jsem, že se rozpustím blahem :D Začal se podepisovat lidem z kraje, já byla uprostřed. A těsně před náma přestal! A šel dávat rozhovory tisku a televizi. Takže jsem byla šíleně naštvaná, protože už byl tak blízko, snad metr ode mě. Neuvěřitelný pocit.
Potom stál nějakou dobu u novinářů přímo přede mnou na druhé straně koberce, tak jsem aspoň nafotila pár fotech mým neschopným mobilem.
Jak skončil, šel se podepisovat zas na úplně opačnou stranu. A jelikož přijel pozdě a měl zpozdění - film už měl dávno začít se promítat, tak k nám vůbec nedošel a musel pospíchat do kina.

úplně první, totálně rozmazaná fotka!

vážně, můj telefon už potřebuje jít do důchodu (Tom stojí vedle toho černocha)

snažila jsem se ho přiblížit

v celé své kráse~ (není to moje fotka samozřejmě)


Č E K Á N Í ♥ V ♥ N O C I
Co teď. Byly jsme s kamarádkou dost mimo. Chtěly jsme aspoň podpis, když ne společnou fotku. Nějakou chvíli jsme ještě chodily kolem rozpuštěného davu a sledovaly jak staffáci uklízí koberec a bariéry. Už netuším kdo, ale někdo nám řekl, že Tom je uvnitř a bude se dívat na celý film, tak že na něj máme počkat než vyjde. Nevěděly jsme kde čekat a nikde nikdo.Po nějaké době jsme našly pár lidí, kteří na něj taky čekali. Mohlo nás být nakonec dohromady tak kolem deseti. Byla šílená zima a mě v tu chvíli bylo ještě víc nevolno než předtím. Chtěla jsem se vážně vrátit do hotelu. Nebýt kamarádky, tak odejdu. Nevěřila jsem tomu, že ještě neodjel. Ale někdo našel to auto, kterým přijel, zaparkované u mekáče. A v něm řidič. Okej, tak neodjel. To nám dalo naději a čekali jsme všichni asi do jedenácti.

už bylo vše uklizeno, jen jsme tam čekaly asi tři hodiny než Tom odjede, tak jsme potkaly skupinu Star Wars cosplayerů!

D R U H É ♥ S E T K Á N Í
Když jsme zmerčili, že auto se rozjelo, okamžitě jsme se dali do pozoru. Samozřejmě kino mělo asi tři zadní východy a my čekali někde úplně jinde, ale stihli jsme doběhnout k tomu správnému. Od dveří k auto byl tak metr a půl, lidi už tam narvaní, takže jsem ve předu moc nebyla, ale stihla jsem se natlačit úplně k autu jak byly otevřené dveře a podstrčit Tomovi fotku na podepsání. Podíval se na mě, usmál se a podepsal mi ji. To byl nepopsatelný pocit. Byla jsem šíleně šťastná. Jsem ráda, že mě kamarádka nenechala odejít zpět do hotelu. Po tomhle ale už jsme konečně mohly odejít a pořádně se vyspat.

aneb nelice nenápadně focená fotka mercedesu, v kterém Tom přijel

D R U H Ý ♥ D E N
Nic jsme v plánu neměly, jen nákupy a tak. Kamarádka ale zjistila, že ten den je press conference (tisková konference) Thora, kde budou herci v hotelu Dorchester (šíleně drahej hotel!! obklopenej nejdražšíma autama!!). Tak jsme se rychle oblekly a jely tam. Bohužel jsme přijely pozdě, prý už přijeli před hodinou, tak jsme nikoho přijíždět neviděly. Konference trvají prý i pět hodin, tak jsme si řekly, že někam zajdeme a vrátíme se potom. Po pár hodinách jsme se vrátily a prý zrovna odjeli před pěti minutami! Taková smůla. Co už, stejně jsme je viděly o dva dny později.
(Ale o tom jindy. - Thor: The Dark World premiere)


Poučení:
1. chodit brzo
2. stát na premiérách nejlíp v místě, kam přijíždí auta
3. počkat než odjedou
 


Anketa

Čeho byste tu chtěli víc?

Deníček 31.3% (30)
Fotky 11.5% (11)
Reporty 26% (25)
Móda 2.1% (2)
Tagy 9.4% (9)
Moje tvorba (diy, obrázky, grafika) 6.3% (6)
Články na téma 2.1% (2)
Hudba 3.1% (3)
Recenze (filmy, seriály, knihy, kosmetika..) 8.3% (8)

Komentáře

1 S c a r s S c a r s | Web | 14. září 2014 v 12:56 | Reagovat

Mám pocit, že bych na tohle asi neměla žaludek :D Stejně jako tohle už nedělám, když jdu na koncert nějaké skupiny, a zřejmě bych vynechala i tohle :D Ale naprosto chápu tvojje nadšení. Pamatuju si, když jsem vyfotila s mým oblíbeným zpěvákem a dostala podpis. Ke všemu mi ještě pochválil tričko a mě málem odvezla sanitka :D

2 Millow. Millow. | Web | 14. září 2014 v 12:58 | Reagovat

Tom :33 já nikdy na tokové primiéře nebyla, ale segra jo (právě protože v Londýně žije) a vždy mi nějaký podpis přiveze. Také chvíli předtím než byla premiéra Thora byla premiéra i filmu "Rush", kde byl Chris Hemsworth, tak tam mi přivezla první podpis. Přemlouvala jsem jí na premiéru Thora, ale ona řekla, že tam bude milion lidí a stejně by se jí tam nechtělo jít dříve. Druhý podpis byl od Leonarda Dicapria a to mi taky vzalo hodně přemlouvání, chtěla jsem aby šla na premiéru Vlka z Wall street a taky jsme si myslely, že tam bude hrozně lidí. Bylo, ale ségra přijela asi hodinu před a nějak se procpala dopředu, takže jsem byla nadšená. Poslední podpis co mám já, je od Clooneyho a to prý taky byla náhoda. Jela zrovna domů z práce a dozvěděla se, že je premiéra Památkářů. Jela tam a opět se nějak procpala dopředu, takže to je ten třetí a poslední. Hrozně ráda bych jela na nějakou takovou premiéru i já, ale aspoň, že mám to co mám :D
jinak už se těším na další :333

3 theworldisugly theworldisugly | Web | 14. září 2014 v 13:10 | Reagovat

Z článku a hlavně fotek úplně sálá ta skvělá atmosféra, kterou ti taaaak šíleně závidím. :D

4 Daisuke Daisuke | Web | 14. září 2014 v 13:19 | Reagovat

Ten film, vypadá zajímavě. Yay, tak to musel být super zážitek být na premiéře:O Poučení pro příště jsou dobrá:D

5 Holy Holy | Web | 14. září 2014 v 13:20 | Reagovat

Páni ani nevíš kolik nadšení si do mě tímhle článkem vlila :D
Když si popisovala to že jste zjistili to o té konferenci, já uplně omg třeba tam dole bude jejich fotka s tomem a nakonec nic ale musím ti říct že sem tenhle článek hltala snad víc než mé oblíbené knihy! :D
doufám že se mi tohle taky někdy povede s někým z týmu Barcelony, nebo aspoň s někym kdo hraje za Brazku :D

6 saorisse saorisse | Web | 14. září 2014 v 16:29 | Reagovat

Tyyyvado! Tak to je fakt zážitek! Ještě, že jsi ten podpis dostala, za to čekání v zimě sis ho zasloužila!!! :D :)
Já jsem na ničem takovym nebyla. Popravdě mě to ani neláká, nebavilo by mě čekat. :D Navíc nemám žádnýho takovýho idola.
Ale jestli ty jo, musí to bejt úžasnej pocit. Asi takovej, jako když jsem ve 14 viděla poprvý naživo Tokio Hotel! :D :) Jsem myslela, že se zbláznim. :)

7 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 14. září 2014 v 17:57 | Reagovat

páni, jak ti tak tohle všechno závidím..musíš mít užasné rodiče :) mě by to máma snad neodvolila ani ve 20 ..ale fakt závidím ti...takovéto fotky a podání články vidím po prvé a je to něco naprosto úžasného! :) týjo, na ten den snad ani nezapomeneš, já vidět nějakou takovou znáou hvězdu, tak asi omdlím :D jakože je fešák :33 fákt, závidím ti. A je dost dobrý, jak jste se seznámili stou paní, je dobré, že se ještě někdo tak milý najde:) docela dost dobrý den i zážitek jste měli! :))

8 Luci Luci | E-mail | Web | 14. září 2014 v 18:32 | Reagovat

tak to sis musela pekelně užít a určitě je to luxusní zážitek :O mě by takhle naši nikam nepustili, dokud žiju pod jejich střechou :p taky bych někdy chtěla vidět naživo někoho slavného :D

9 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 14. září 2014 v 20:14 | Reagovat

Teším sa na druhú časť článku :)
Krásne si ten celý zážitok opísala. Ja som blízko takejto veľkej hviezdy asi ani nebola. (ak sa neráta Peter Sagan) :D A máš podpis, to je super. A ešte ten jeho úsmev :3

Fotky sú síce rozmazané, ale máš aspoň niečo. A páčia sa mi :) Tá rozmazanosť sa mi nejako k nim hodí.

10 Vivi Vivi | Web | 14. září 2014 v 22:38 | Reagovat

Ja by som sa asi medzi tolkými ludmi zrútila. A v takej tlačenici :O A obdivujem tie celebrity že vydržia ten tlak médii a tolko fanúšikov, jaby som sa zbláznila:D
Som rada, že si aspon ten podpis získala:)

11 deny-paradise deny-paradise | Web | 15. září 2014 v 19:13 | Reagovat

Wau, to musel být skvělý zážitek :D Já bych asi měla trošku strach, že někam špatně vlezu, nebo, že mě ty lidi umačkaj :D A pak protože jsesm hrozně malá bych asi vůbec neviděla, ani se moc nedorozuměla :D nojono, ale docela zavidím :3

12 steel32 steel32 | Web | 16. září 2014 v 11:13 | Reagovat

wuuut? :O strašně ti závidim a přeju ti to :O muselo bejt neskutečný :D

13 S-hejvi S-hejvi | Web | 16. září 2014 v 16:25 | Reagovat

Wow! No tak to musela být paráda! Nemalá závist♡

14 monbella monbella | Web | 17. září 2014 v 14:10 | Reagovat

Tyjo ty ses mela :)
A diky za pouceni, i kdyz ja se tam asi nemam ani jak dostat :D

15 cincina cincina | Web | 17. září 2014 v 19:54 | Reagovat

Tak tohle je úžasné:O Něco podobného bych taky chtěla zažít:) Akorát škoda, že nemám takové kamarádky, které by se mnou letěly do Londýna, což je docela škoda:)

16 Monii. Monii. | Web | 18. září 2014 v 11:48 | Reagovat

Čekala jsem, jestli nakonec dostaneš ten podpis a jo! :D Aspoň, že tak :)
Jinak to, že jste tam přišli a oni vám řekli, že odjeli před pěti minutama... já bych se tak nehorázně naštvala! :D

17 Alethea Alethea | Web | 18. září 2014 v 19:54 | Reagovat

Rozpúšťam sa. A závidím. OOOOH. MY. STARS. Ja si ani neviem predstaviť aké úžasné to muselo byť :D

18 Daenerys Daenerys | Web | 26. září 2014 v 13:01 | Reagovat

já chci taky.. Máš se že si tam byla.. závidím ti.. Jednou budu mít s Tomem děti.. budou krásný, chytrý a hlavně imaginární :-D :-D :-D

19 Victorie Victorie | E-mail | 9. listopadu 2014 v 17:00 | Reagovat

Závidím ti ten zážitek. Kdybych měla příležitost, tak jedu taky. Miluju Toma, obzvlášť v roli Lokiho. Příští rok se chystám na koncert Johna Barrowmana - ukecávám kamarádky - nechci jet sama. Snad se někdo přidá :-)

20 V V | Web | 12. listopadu 2014 v 13:07 | Reagovat

[19]: já možná taky pojedu na Barrowmana :) pokud budou ještě lístky :D kamarádka chce jet, tak bych jela taky, ale ted nemám moc peněz navíc... John je boží :)

21 Mais Mais | Web | 15. února 2015 v 15:31 | Reagovat

Ty seš špión :D To auto XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama